Neler Yeni

Ultrawide monitör ile yayın yapılır mı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...lay-freesync-wqhd-led-monitor-pm-HB00000WMLCN bu monitör ile twitch üzerinden canlı yayın yaparsam görüntü nasıl gider,sıyahlıklar olur mu ekranın üst kısmında? Olursa ne yapabilirim?
sıkıntı olmaz onun ayarları var. İstediğin çözünürülkte çıkıs verebilirsin. Cem Bölükbaşı nın f1 yayınlarını izlersen anlarsın bundan daha büyük ekrandan f1 yayını yapıyor 1080p veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan Mücahit ÖZKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıkıntı olmaz onun ayarları var. İstediğin çözünürülkte çıkıs verebilirsin. Cem Bölükbaşı nın f1 yayınlarını izlersen anlarsın bundan daha büyük ekrandan f1 yayını yapıyor 1080p veriyor.
Yani ben 21:9 tam ekran oynayacağım ama 16:9 yayın yapabileceğim öyle mi teşekkür ederim ayrıca monitöe hakkında düşüncelerin nedir nasıl? yanında da pivot özelliği olan güzel 27" bir monitör önerebilir misiniz teşekkürler?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Yani ben 21:9 tam ekran oynayacağım ama 16:9 yayın yapabileceğim öyle mi teşekkür ederim ayrıca monitöe hakkında düşüncelerin nedir nası?
evet verebilirsin. Bi ara araştırdım bende geniş bir monitör alacaktım hikayeli oyun için bu monitörde gözüme çarptı ama hiç detaylı arastırmadım. Ama senin yerinde olsam monitör konusunda daha tecrübeli ve bilindik markalara giderdim mesela şu monitör bundan daha iyi gibi geldi bana. https://www.hepsiburada.com/msi-opt...sxiccfrlxh1K6mk2qIqMOfS3u3arrMyhoCw7QQAvD_BwE
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet verebilirsin. Bi ara araştırdım bende geniş bir monitör alacaktım hikayeli oyun için bu monitörde gözüme çarptı ama hiç detaylı arastırmadım. Ama senin yerinde olsam monitör konusunda daha tecrübeli ve bilindik markalara giderdim mesela şu monitör bundan daha iyi gibi geldi bana. https://www.hepsiburada.com/msi-opt...sxiccfrlxh1K6mk2qIqMOfS3u3arrMyhoCw7QQAvD_BwE
hem fiyat acısından da fena değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan Mücahit ÖZKAN
evet o monitörü de çok düşündüm acaba onu mu alsam diye ama bilemedim xiaomi'yi daha çok sevdim neden bilmiyorum valla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Güven Arıkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan Mücahit ÖZKAN
Bende almayı baya bir düşünüyorum yabancı kaynaklardan da bir araştırma yaptım ve gerçekten tam bir f/p olduğunu söylüyorlar eğer aldıysan nasıl gerçekten iyi mi?
Kararsız kaldım almadım henüz acelem yok ama alacak olsam ilk bu monitörü alırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,648
Üyeler
149,950
Son üye
Murategg
Top Bottom