Neler Yeni

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection başlayacağım ama bir kaç sorum var.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Önce Uncharted 4'ten başlayacağımı biliyorum fakat daha önce Uncharted ne oynadım ne de videolarını izledim, bu yüzden bu 2 oyuna başlamadan önce izlemem gereken özet video vs. var mı?

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Ahmet Kocar
Önce Uncharted 4'ten başlayacağımı biliyorum fakat daha önce Uncharted ne oynadım ne de videolarını izledim, bu yüzden bu 2 oyuna başlamadan önce izlemem gereken özet video vs. var mı?
Indiana Jones filmini bilirsin ya tıpkı onun gibi gizemli madenler, tünellerle dolu her anı gerilimli, heyecanlı türkçe dublaja sahip, harika grafikli bir oyun. Video seyretmeye gerek yok Indiana Jones filminin içinde gibi hissedeceksin.

halitxct

80+ Silver
Gerek yok ilk 3 oyun yakında pcye çıkar ama zaten önceki oyunları bilmesende olur

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Indiana Jones filmini bilirsin ya tıpkı onun gibi gizemli madenler, tünellerle dolu her anı gerilimli, heyecanlı türkçe dublaja sahip, harika grafikli bir oyun. Video seyretmeye gerek yok Indiana Jones filminin içinde gibi hissedeceksin.
Teşekkürler hocam oyun hakkında bilgim var, hiç izlemedim dediğime bakmayın çok çok uzun zaman önce sesegel'den izlemiştim ve o zamanlar çok hoşuma gitmişti 13 lü yaşlarımdaydım. Benim demek istediğim bu oynayacaklarım eski oyunlarla bağlantılı mı? bağlantılıysa izlemem gereken özet videolar var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerek yok ilk 3 oyun yakında pcye çıkar ama zaten önceki oyunları bilmesende olur
anladım teşekkürler

Son düzenleme:

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ön hazırlığa gerek yok. Yükle oyna .

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Oyunun tamamını oynamadım ama eski oyunlara birkaç gönderme var ama o kadarda hikayeyi etkileyecek tarzda değil o yüzden bence oynamaya gerek yok zaten oynamak için konsolunun olması lazım

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun tamamını oynamadım ama eski oyunlara birkaç gönderme var ama o kadarda hikayeyi etkileyecek tarzda değil o yüzden bence oynamaya gerek yok zaten oynamak için konsolunun olması lazım
özet videosu varsa onu izleyecektim de gerek yoksa s et, teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön hazırlığa gerek yok. Yükle oyna .
tamamdır teşekkürler

Top Bottom