Neler Yeni

Üniversite için laptop önerisi bütçe 20k

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
Geçen günlerde de konu açmıştım ve Lenovo marka laptop hoşuma gitmişti onu alıcaktım ama az önce bakınca İtopya da fiyatın 22k ya yükseldiğini gördüm (bugün sadece hüzün).
20k yı geçmemesi lazım geçerse 500 1000 falan ama geçmezse daha iyidir.
Geçen konuda yazdıklarımı kopyalıcam buraya.
Ve şuan da bir laptop daha buldum buna da bakar mısınız? Sizce ssd takviyesi ile kullanılır mı?

Eski konu:
Yönetim bilişim sistemleri bölümünü yazıcam ve gelme ihtimali de yüksek.
Aşağı yukar 19k bütçem var ama değecekse 20k zorlanır.
İstediğim laptop üniversite sonrasında da bir süre dayanabilsin.
Üniversite dışında öğrenmek istediğim programlar; Adobe Premier, Effects, Animator, Ableton, Studio One ve benzeri programlar.
Oyun olarak genelde LoL, Valorant, CSGO falan oynuyorum ama bilgisayar değiştirince hikaye tabanlı oyunlara da girerim bu yüzden oyunları orta-yüksek ayarlarda 1080p de rahatlıkla oynayabilmek istiyorum (rahatlıktan kastım Witcher 3 de full ayarlarda 250-300 fps değil).
Kesinlikle olması gerekenler; Depolama 1 TB olmalı veya 512 GB SSD olucaksa 1 TB HDD olmalı, ekran kartı olarak minimum RTX 3060 olursa çok güzel olur, ram 16 GB, ekran da 144 HZ vs. olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Attığınız bilgisayar alınır. Filtrelediğimiz zaman tek o laptop kalıyor.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Ahmet Sevinç
Geçen günlerde de konu açmıştım ve Lenovo marka laptop hoşuma gitmişti onu alıcaktım ama az önce bakınca İtopya da fiyatın 22k ya yükseldiğini gördüm (bugün sadece hüzün).
20k yı geçmemesi lazım geçerse 500 1000 falan ama geçmezse daha iyidir.
Geçen konuda yazdıklarımı kopyalıcam buraya.
Ve şuan da bir laptop daha buldum buna da bakar mısınız? Sizce ssd takviyesi ile kullanılır mı?

Eski konu:
Yönetim bilişim sistemleri bölümünü yazıcam ve gelme ihtimali de yüksek.
Aşağı yukar 19k bütçem var ama değecekse 20k zorlanır.
İstediğim laptop üniversite sonrasında da bir süre dayanabilsin.
Üniversite dışında öğrenmek istediğim programlar; Adobe Premier, Effects, Animator, Ableton, Studio One ve benzeri programlar.
Oyun olarak genelde LoL, Valorant, CSGO falan oynuyorum ama bilgisayar değiştirince hikaye tabanlı oyunlara da girerim bu yüzden oyunları orta-yüksek ayarlarda 1080p de rahatlıkla oynayabilmek istiyorum (rahatlıktan kastım Witcher 3 de full ayarlarda 250-300 fps değil).
Kesinlikle olması gerekenler; Depolama 1 TB olmalı veya 512 GB SSD olucaksa 1 TB HDD olmalı, ekran kartı olarak minimum RTX 3060 olursa çok güzel olur, ram 16 GB, ekran da 144 HZ vs. olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.
acer bence güzel değil lenovoyu al indirimle bide hdd artık kullanılmıyor boşuna 1tb hdd li laptop arama

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acer bence güzel değil lenovoyu al indirimle bide hdd artık kullanılmıyor boşuna 1tb hdd li laptop arama
Hddli laptop aramıyorum ki ssdli arıyorum ve ssd takviyesi yaparım bu bilgisayara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi fark ettim 1 tb hdd ama 512 gb ssd ile beraber olma şartıyla demiştim orada.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,113
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bahsettiğiniz laptop alınır bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR