Neler Yeni

Üniversitede inşaat mühendisliği yazmalımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Sarsılmaz
Arkadaşlar merhaba. Bu sene üniversite sınavına girdim ve sonuçlar birkaç gün önce belli oldu. Sonucum fena değil makine gibi mühendislikleri yazabiliyorum ama bildiğiniz gibi sıralama hiç belli olmuyor. Boşta kalmamak için sonlara ingilizce inşaat müh. yazmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım ileride işsiz kalır mıyım?

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Emircan Doğankaya
Arkadaşlar merhaba. Bu sene üniversite sınavına girdim ve sonuçlar birkaç gün önce belli oldu. Sonucum fena değil makine gibi mühendislikleri yazabiliyorum ama bildiğiniz gibi sıralama hiç belli olmuyor. Boşta kalmamak için sonlara ingilizce inşaat müh. yazmayı düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım ileride işsiz kalır mıyım?
İnşaat yazmalımıyım diyince, taşeron işçi olmak istiyorsunuz anladım kusura bakmayın 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
hocam bende inşaat yazıp yazmama arasında kaldım özel değilse say sıralamanız kaç acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Sarsılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bende inşaat yazıp yazmama arasında kaldım özel değilse say sıralamanız kaç acaba
199
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıralamam çok iyi değil ama mezuna kalmak gibi bir düşüncem yok bu sene beni her anlamda çok yıprattı açıkcası

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
199
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıralamam çok iyi değil ama mezuna kalmak gibi bir düşüncem yok bu sene beni her anlamda çok yıprattı açıkcası
Geçen sene bende 168 k yapmıştım inşaat mühendisliğini yazmayı düşünüyordum. Sonra araştırdığımda fazla mezun olması, okumasının zor olması, mezunluktan sonra iş bulmanın kolay olmadığı eğer bu işlerde tanıdık birileri varsa belki o zaman okunabilir demişlerdi. Belki de en önemlisi senin isteyip istememen mühendisliklerde sonuçta iş sende bitiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Uğur Mert Yılmaz
yazma derim

eneskaya6

80+ Bronze
İnşaat mühendisliği 200k ve sonrasina bak okullar dolmamis bile. Türkiye de dolmayan mühendislik yoktu ama insaattan artik kaciyor millet

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
Top Bottom