Neler Yeni

Unutkanlığa bir çözüm bulamıyorum

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Aile hekimi ve dahiliye doktoruna gitmiştim, bazen bir düşünüyorum, hemen ardından bir şey daha düşünürsem önceki düşündüğümü unutuyorum bazen, 30 saniye olmuş halbuki, 10 sayfa kitap okusam hemen ardından okuduğunu özet geç deseniz, 1 sayfa bir şey yazamam, detaylar filan aklımda kalmıyor, sadece kaba taslak şeyler aklımda kalıyor.
Hocam bana abartıyormuşsunuz gibi geldi bence gayet sağlıklısınız :)
Verdiğiniz örnekler normal insanlarda olan şeyler. Mesela dün ne yediğimi hatırlamıyorum demişsiniz. Bende hatırlamıyorum hatırlamama da gerek yok çünkü önemli bir bilgi değil. Yemişim olmuş bitmiş. Ama mesela kedime mama vermeyi unutmuyorum çünkü öbür örneğe göre bu daha önemli. Bence biraz obsesyonunuz var. Bunun için pskiyatriye gidebilirsiniz

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Kan tahliline gideyim ama her şey çıkmıyor sanki testlerde, doktorlarda pek önemsemiyor devlet hastanesinde, özel hastaneye gitsem mi diye düşünüyorum.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Kullanmadığım vitamin kalmadı, dodexi bacaktan kas içine uyguladığım oldu, vitaminler kullanıyorum, unutkanlığa bir türlü çözüm bulamıyorum, sürekli uyku ve üşengeçlik yorgunluk bitkinlik, halsizliğe vitaminler sayesinde atlattım sayılır ama bu unutkanlık yüzünden hayattan hiç zevk alamıyorum, hafızam çok kötü, ne yapmam lazım? Yol yordam gösterin.

Kullandığım vitaminler
SOLGAR VM-2000
Norwegian Health Omega 3
Nutraxin B12
Ocean B12
Tuvalete ve banyoya girerken sol ayak ile girip sağ ayak ile çık. Oturarak yap ve üzerine kesinlikle sıçratma. Bacak arana bakma. Kabir etrafından geçersen mezar taşlarını okuma.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bol Oksijen, temiz hava. Çık gez yeşili bol olan bir yerde. Ve Radyasyon yayan her şeyden, Telefon, Bilgisayar, Televizyon, uzak dur.
Oksijen olayına katılıyorum da teknolojik aletlerden uzak yaşamak günümüzde imkansız. Ek olarak belli seviyede unutkanlık herkeste var ama bazen bir hastalıktan, bir maddenin eksik olmasından da kaynaklanabilir.

Kan tahliline gideyim ama her şey çıkmıyor sanki testlerde, doktorlarda pek önemsemiyor devlet hastanesinde, özel hastaneye gitsem mi diye düşünüyorum.
Bence önce devlete git, birinde ilgilenmezse diğerine git. Sonra baktın hiçbirinden verim alamadın özele gidersin.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
b12 testi yaptır sonra solgar b12 al ben kullanıyorum on numara birde masturbasyon yapma yapıyorsan
Aynen Onun Yerine Karıya Git Gittiğin Her Karıyı Nasıl Olsa Hatırlarsın Kökten Çözüm .

Birde " Giseng " Alırsın Performansı Zirvede Bırakırsın .

🤭

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
Bilgisayar başındayken düşünmeyi deneyin. Beyin hücreleri haberleşmek için elektrik dalgaları kullanır. Elektromanyetik dalgalar beyindeki elektrik dalgalarına müdahale ediyor. Bir de her tür elektromanyetik akımdan uzak bir yerde, Tabiat içinde düşünmeyi deneyin. Aradaki farkı siz değerlendirin.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Bu konuya yazan kişiler cevap verirseniz sevinirim, 350 sayfalık bir kitabı okusanız, ardından kitap hakkında saçmalamadan 10 sayfa bir şeyler yazabilir misiniz? ben 1 sayfa bile zor yazacağımı düşünüyorum.
Doktora gittin mi bunu için?
Psikolojik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sadece vitaminlerle olsaydı bu işler çoktan geçmesi gerekirdi değil mi?
bence bir kan değerlerine bak şeker hastası olabilirsin veya şekerin kolestrol ün yüksek olabilir onlar dışındada sadece vitaminlerle çözülecek bir durum olduğunu sanmıyorum takviye olarak Cognilife ve Treon öneririm eczaneden alabilirsin NBTilaç ın takviyeleri eczane dışında biyerden alma. hafıza geliştirmeye yönelik antrenmanlar yapabilirsin araştırmanı yapıp
Geçmiş olsun hocam, direk unutkanlık için bir doktora gidin bence, diğer semptomlar da onunla alakalı olabilir. Bazen bir hastalık birden fazla şeye sebep olabiliyor. Güncel kan testi fln yapar doktor daha iyi olur. Süreci de buradan anlatırsınız başkaları da faydalanır. Güzel haberlerini bekliyorum.
Bol Oksijen, temiz hava. Çık gez yeşili bol olan bir yerde. Ve Radyasyon yayan her şeyden, Telefon, Bilgisayar, Televizyon, uzak dur.
Herkes hatırlayacak diye bir şey yok. Herkes hatırlasaydı unutkanlık diye bir şey olmazdı.
Benim arkadaş iğne ile almadıkça B12 etki etmiyordu. Sende de o tarz bir durum olabilir. Doktoruna danış.
b12 testi yaptır sonra solgar b12 al ben kullanıyorum on numara birde masturbasyon yapma yapıyorsan
Hocam hangi doktorlara gittiniz ve bahsettiğiniz unutkanlığın derecesi ne örnek verebilir misiniz ?

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bu konuya yazan kişiler cevap verirseniz sevinirim, 350 sayfalık bir kitabı okusanız, ardından kitap hakkında saçmalamadan 10 sayfa bir şeyler yazabilir misiniz? ben 1 sayfa bile zor yazacağımı düşünüyorum.
Hocam bunu denesene gerçekten. Kendine dili ağır olmayan bir kitap seç ve kitabın 1 bölümünü oku. Sonra aklına gelenleri yazmaya başla. Bakalım gerçekten bir kaç satır mı yazacaksın.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
hocam bahsettiğin şekilde direkt iğne olarak b12 bile etki etmediyse nöroloji ve psikiyatriye gidin.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
hocam bahsettiğin şekilde direkt iğne olarak b12 bile etki etmediyse nöroloji ve psikiyatriye gidin.
Hocam normalde doktorun, popodan iğne yaparak vurması lazım bu iğneyi, ilk hafta her gün sonraki haftalarda, haftada 1, sonrasında değerlere göre ayda 1 vurması lazım, ama ben üşengeç ve işten izin alma sıkıntıları yüzünden kendime bacaktan vurmuşluğum var 20 kere, ölümü bile göze alacam neredeyse.

i815900k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kenan EVREN
Bende de var önemli değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de var önemli değil

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Hocam bunu denesene gerçekten. Kendine dili ağır olmayan bir kitap seç ve kitabın 1 bölümünü oku. Sonra aklına gelenleri yazmaya başla. Bakalım gerçekten bir kaç satır mı yazacaksın.
Deneyeceğim hocam, 1 bölüm benim için fazla 1 sayfayı okuyayım ardından 2-3 cümle anca yazarım :ROFLMAO: Günlük tutmaya karar verdim, gün içerisinde ne aklımda kaldıysa yazmaya çalışacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom