Neler Yeni

Unutkanlık ve dikkat bozukluğu

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Arkadaşlar unutkanlık aşırı derecede arttı derslere odaklanamıyorum okuduğumu ezberleyemiyorum derdlerimden birisi genel mikrobiyoloji ve aşırı ağır ezbere dayalı. Yakın çevremde insanların isimleri bazen anlık kafamdan gidiyor kendi kendime hatırlamam çok zor oluyor kitap okuyor musun derseniz kitap okumuyorum bana roman önerir misiniz? İçerisinde şiddet gerilim polisiye vs tarzı iyi olur. Ayriyetten insanların adlarını da zor hatırlıyorum. Belki kendi derdimi kimseye paylaşmadığımdandır bilmiyorum ama genellikle iç sesimle konuşuyorum. Örneğin bir şeyi yapacağımı düşünüyorum ertesi gün hiç bir türlü aklıma gelmiyor. Nasıl fark ettin derseniz her gün aynı şeyi düşündüğümü fark ettim. Sizce bunun vitaminle, kanla veya kitap ooumamakla alakası var mıdır? Unutkanlığım ne kadar var bilmiyorum çünkü neleri unuttuğumu unuttum

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar unutkanlık aşırı derecede arttı derslere odaklanamıyorum okuduğumu ezberleyemiyorum derdlerimden birisi genel mikrobiyoloji ve aşırı ağır ezbere dayalı. Yakın çevremde insanların isimleri bazen anlık kafamdan gidiyor kendi kendime hatırlamam çok zor oluyor kitap okuyor musun derseniz kitap okumuyorum bana roman önerir misiniz? İçerisinde şiddet gerilim polisiye vs tarzı iyi olur. Ayriyetten insanların adlarını da zor hatırlıyorum. Belki kendi derdimi kimseye paylaşmadığımdandır bilmiyorum ama genellikle iç sesimle konuşuyorum. Örneğin bir şeyi yapacağımı düşünüyorum ertesi gün hiç bir türlü aklıma gelmiyor. Nasıl fark ettin derseniz her gün aynı şeyi düşündüğümü fark ettim. Sizce bunun vitaminle, kanla veya kitap ooumamakla alakası var mıdır? Unutkanlığım ne kadar var bilmiyorum çünkü neleri unuttuğumu unuttum
Kardeşim sen de kendimi gördüm şu an konuyu takipteyim belki ben de çözüm bulurum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Bende aynıyım konu takip neredeyse dönem bitecek hala pek çok insanın ismini unutup duruyorum

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,075
İsim
pcustasi1
Biraz özele gircek ama kaç kere çekiyorsun(Saat,gün,ay) ? Ciddi soruyorum bu arada onun etksisi aşırı oluyor.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Biraz özele gircek ama kaç kere çekiyorsun(Saat,gün,ay) ? Ciddi soruyorum bu arada onun etksisi aşırı oluyor.
ya hocam tamam da etrafımızdaki insanlar hiç mi çekmiyor hiç mi yapan yok bence alakası yok onla ya hormon ve vitamin eksikliğinden diye düşünüyorum ben takviye de alıyorum uzun vadede etkisini gösterir orası ayrı.

RONALDINHO

80+ Bronze
ben biliyorum niçin olduğunu da burdan söylemek uygun olmaz. sen beni anladın. azalt. veya hiç yapma. kendini tut

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Gün değil de bazen duruma göre değişiyor ama genelde haftada 2/3 kere ard arda 2 kere ört. Çekiyorum bazen tek yetiyor bazen 2. Gerekiyor ama baya azalttım daha önce her gün du..

Cuma günü hastaneye gittim la kız çok güzel sarışın tam animeden fırlamış bana serum taktı varya iyi ki sabah çekmişim yoksa orda benim kolumu tuttuğunda dalgaya sahip çıkamazdim.(kız bu arada stajyer mis liseli ama diğerleri gibi değildi keşke aynı sınıfta olsaydık belki kendime verdiğim sözü bozabilirdim)

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Gün değil de bazen duruma göre değişiyor ama genelde haftada 2/3 kere ard arda 2 kere ört. Çekiyorum bazen tek yetiyor bazen 2. Gerekiyor ama baya azalttım daha önce her gün du..

Cuma günü hastaneye gittim la kız çok güzel sarışın tam animeden fırlamış bana serum taktı varya iyi ki sabah çekmişim yoksa orda benim kolumu tuttuğunda dalgaya sahip çıkamazdim.(kız bu arada stajyer mis liseli ama diğerleri gibi değildi keşke aynı sınıfta olsaydık belki kendime verdiğim sözü bozabilirdim)
Kendine ne söz verdin hayırdır

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Kendine ne söz verdin hayırdır
Bı kere kendime güvendim millet çatır çutur sev yapıyor dedim bir kere denedim yok kız lezbiyen çıktı ondan sonra ne sev mev işiyle alakam olmaz dedim
.

Son düzenleme:

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Bı kere kendime güvendim millet çatır çutur sev yapıyor dedim bir kere denedim yok kız lezbiyen çıktı ondan sonra ne sev mev işiyle alakam olmaz dedim
.
geçmiş olsun :D

The Semih

80+ Silver
Z kuşağının hastalığı bu yazdıkların, sosyal medya ve oyunlara bağımlılık yüzünden.

Top Bottom