Neler Yeni

UPS kargo dağıtıma çıkardı ne zaman gelir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Burak
Arkadaşlar selam günaydın. Da2 sistemini alışmıştım. Bugün saat 8 de kurye dağıtıma çıkardı görünüyor ve ilk defa UPS den kargom geleceği için zamanı pek kestiremiyorum :d Sistem eline geçenler kurye dağıtıma çıktıktan ne kadar süre sonra geldi yazabilirler mi. Ayrıca bilenler de yardımcı olursa sevinirim bugün veya yarın gelebilir mi? TEŞEKKÜRLER HERKESE ☺️

Jude

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
Yusuf
Discord
Jude#9999
Arkadaşlar selam günaydın. Da2 sistemini alışmıştım. Bugün saat 8 de kurye dağıtıma çıkardı görünüyor ve ilk defa UPS den kargom geleceği için zamanı pek kestiremiyorum :d Sistem eline geçenler kurye dağıtıma çıktıktan ne kadar süre sonra geldi yazabilirler mi. Ayrıca bilenler de yardımcı olursa sevinirim bugün veya yarın gelebilir mi? TEŞEKKÜRLER HERKESE ☺️
forumda birkaç kişi dağıtıma çıktı diye konu açtıktan 4 5 saat sonra gelmişti bugün gelir heralde gelmezse yarın kesin gelir hayırlı olsun şimdiden

Burogel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
burogel
Arkadaşlar selam günaydın. Da2 sistemini alışmıştım. Bugün saat 8 de kurye dağıtıma çıkardı görünüyor ve ilk defa UPS den kargom geleceği için zamanı pek kestiremiyorum :d Sistem eline geçenler kurye dağıtıma çıktıktan ne kadar süre sonra geldi yazabilirler mi. Ayrıca bilenler de yardımcı olursa sevinirim bugün veya yarın gelebilir mi? TEŞEKKÜRLER HERKESE ☺
Bugün gün içinde gelecektir kardeşim.Hayirli olsun güle güle kullan.

mindoXp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
taha yılmaz
Arkadaşlar selam günaydın. Da2 sistemini alışmıştım. Bugün saat 8 de kurye dağıtıma çıkardı görünüyor ve ilk defa UPS den kargom geleceği için zamanı pek kestiremiyorum :d Sistem eline geçenler kurye dağıtıma çıktıktan ne kadar süre sonra geldi yazabilirler mi. Ayrıca bilenler de yardımcı olursa sevinirim bugün veya yarın gelebilir mi? TEŞEKKÜRLER HERKESE ☺
ne zaman sipariş ettin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun

Burogel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
burogel
forumda birkaç kişi dağıtıma çıktı diye konu açtıktan 4 5 saat sonra gelmişti bugün gelir heralde gelmezse yarın kesin gelir
Ben de salı akşam 7de demonte olarak sipariş vermiştim halen kargoya verilmedi.Sen ne zaman vermiştin?

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
12'si cuma sipariş verdik hala kargoya verilmedi

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Şube ile evin arasındaki mesafeye bağlı. 5 saat içinde gelir diye tahmin ediyorum.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Şunun için konu açılması beni hayrete düşürüyor gerçekten. Ne kadar sabırsız bir milletiz.

Dağıtıma çıktı ise bugün için de gelir işte, hiç mi beklemeye tahammülünüz yok? Buraya konu açınca daha mı hızlı gelecek yani nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Burak
Teşekkürler arkadaşlar ben cuma günü akşam 9 da vermiştim siparişi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunun için konu açılması beni hayrete düşürüyor gerçekten. Ne kadar sabırsız bir milletiz.

Dağıtıma çıktı ise bugün için de gelir işte, hiç mi beklemeye tahammülünüz yok? Buraya konu açınca daha mı hızlı gelecek yani nedir?
Konuya girmek zorunda değilsin?!?!?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,425
Üyeler
152,244
Son üye
yunus.1
Top Bottom