Neler Yeni

USB FORMATTAN SONRA her şey GERİ GELDİ

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar merhaba usb format atıyorum windowsu yeniden kuruyorum ama eski wallpaperim geri geliyor ve beni endişelendiren şey acaba başka dosyalarda onun gibi geri gelebilir mi ? yani sonuçta windowsu sislip kuruyoruz ama benim eski wallpaperimin gelmesi normal bişey değildir diye tahmin ediyorum sizce bunun gibi başka programlarda geri gelebilir mi ?

mahone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can Kara
Format esnasında disklerin tamamını biçimlendirdiğinizden emin misiniz?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba usb format atıyorum windowsu yeniden kuruyorum ama eski wallpaperim geri geliyor ve beni endişelendiren şey acaba başka dosyalarda onun gibi geri gelebilir mi ? yani sonuçta windowsu sislip kuruyoruz ama benim eski wallpaperimin gelmesi normal bişey değildir diye tahmin ediyorum sizce bunun gibi başka programlarda geri gelebilir mi ?
Walpaperın gelmesi normal bir şey tema ayarların microsoft hesabına kaydediliyor.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Walpaperın gelmesi normal bir şey tema ayarların microsoft hesabına kaydediliyor.
Anladım teşekkürler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam bir şey daha sorucam ben pc yi malwarebyte ile tarattımda 12 tane google pups diye bişey buldu sizce neden kaynaklıdır

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Format attıktan sonra mı çıktı?
yok formattan önce şuan format lı değil daha demin tarattım öncedende fomat attım o yüzden konuyu açtım işte şimdi bidaha atıcam bu olay yüzünden o yüzden sorayım dedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,446
Üyeler
157,242
Son üye
dgrg
Top Bottom