Neler Yeni

Usb'de Windows 11 var, yüklemeli miyim?

2 gün oluyor, USB'ye Windows 11 yazdırdım son sürüm. Sadece BIOS'tan TPM açmam gerekli. Onun dışında herhangi bir sorun oluşturabilir mi yükleme sırasında, ya da yükledikten sonra?
Kullanan var mı, geçilir mi Windows 11' e?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
2 gün oluyor, USB'ye Windows 11 yazdırdım son sürüm. Sadece BIOS'tan TPM açmam gerekli. Onun dışında herhangi bir sorun oluşturabilir mi yükleme sırasında, ya da yükledikten sonra?
Yakın arkadaşıma sordum geçenlerde, kendisi yazılımdan pc işlerinden çok iyi anlıyor. Bana iyi olduğunu söyledi sorunsuzmuş

alovra

80+ Bronze
yükle gitsin bişi olmaz

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
An10im1i
Yakın arkadaşıma sordum geçenlerde, kendisi yazılımdan pc işlerinden çok iyi anlıyor. Bana iyi olduğunu söyledi sorunsuzmuş
Sorunsuz kısmına güldüm baya.
😂
Yükleyin donanım destekliyorsa

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

oliveforge99

80+ Silver
Günlük ofis kullanımı için yeni donanımlarda iyi fakat eğer oyun bilgisayarı olarak kullanıyorsanız ben tavsiye etmiyorum. Kendi tecrübemde çok fazla sıkıntı çıkarttı bana driverlar konusunda

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Günlük ofis kullanımı için yeni donanımlarda iyi fakat eğer oyun bilgisayarı olarak kullanıyorsanız ben tavsiye etmiyorum. Kendi tecrübemde çok fazla sıkıntı çıkarttı bana driverlar konusunda
Niye düzeltemediler bunca zamandır koskoca firma sözde

1.5 yıldır win11 kullanıyordum dün gece temiz formatla win10 yükledim mutluyum iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ares Blackrosa

Bana da tam tersi, oyun konusunda hiç bir sıkıntı çekmedim. Aksine Windows 10'dan daha iyi performansı var 11'in.

buff

80+
Yükle sen de Windows tester ol. Zira hala saçma sapan olmaması gereken sorunlar var. Adamlar işletim sistemi yeni yapıyor zannedersin. Neyse buna rağmen yükleyenler var da en azından bizim yerimize hataları tespit edip, gelecekte kullanmak zorunda kalacağımız 11'in hatalarını düzeltmeye farkında olmadan katkı sağlamaktalar. Adamlar resmen sorunlu işletim sistemini canlıda deniyor geliştiriyor 😆

RAINc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
iklim ama gülerdoğan olan
Daha yeni aldığım pc windows 11 ve bazen takılıyor. Buglar desen var bence hiç geçme hele usb den kuruyorsan tahmin bile edemem senin kararın

Top Bottom