Neler Yeni

Windows 11'e geçersem hangi oyunları oynayamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Arif Enes
Şu anda windıws 10 kullanıyorum ama Windows 11'in arayüzü çok hoşuma gidiyor normal şartlarda sistemim Windows 11 desteklemiyor bypass ederek geçeceğim bildirim kadarıyla sadece Valorant şu anda TPM istediği için oynanmıyor bir de LoL'e de Vanguard getirdiklerinde oda oynanmayacak gibi bunlar dışında başka oynanmayan oyun var mı? Herhangi bir program Secure Boot veya TPM yüzünden açılmamazlık yapar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Şu anda windıws 10 kullanıyorum ama Windows 11'in arayüzü çok hoşuma gidiyor normal şartlarda sistemim Windows 11 desteklemiyor bypass ederek geçeceğim bildirim kadarıyla sadece Valorant şu anda TPM istediği için oynanmıyor bir de LoL'e de Vanguard getirdiklerinde oda oynanmayacak gibi bunlar dışında başka oynanmayan oyun var mı? Herhangi bir program Secure Boot veya TPM yüzünden açılmamazlık yapar mı?
Performans kaybı olur gecmeye değmez.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Fatih Ayhan
Performans kaybı olur gecmeye değmez.
Tecrübe ettiğim bir performans kaybı yok benim. Genel olarak da bir performans kaybı söz konusu değil. Yıllar oldu şu işletim sistemi çıkalı. Çok düşük sistemlerde windows 10 bile iyi çalışmıyor o açıdan bakacak olursak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Arif Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tecrübe ettiğim bir performans kaybı yok benim. Genel olarak da bir performans kaybı söz konusu değil. Yıllar oldu şu işletim sistemi çıkalı. Çok düşük sistemlerde windows 10 bile iyi çalışmıyor o açıdan bakacak olursak.
Aynen hocam Windows 11 ilk çıktığında kullanmıştım hatalarla ya da performans kaybı ile çok da karşılaşmadım çıkalı 2 yıl oldu iyileşmiştir bence.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Fatih Ayhan
Kullandığınız programlara bağlı bunu programın gereksinimlerini araştırarak öğrenebilirsiniz. Onun dışında geçebilirsiniz

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Güncel olmak her zaman iyidir. Geçebilirsiniz.

Top Bottom