Neler Yeni

windows 10 mu 11 mi kurmalıyım

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum uzun süredir windows 11 kullanıyorum hiçbir hatayla karşılaşmadım şu an format atacağım ama windows 10 mu 11 mi kursam emin değilim windows 11 e biraz daha ısındım diyebiliriz görünüşü olsun kolaylığı olsun fakat yinede windows 10 mu kursam diye arada kaldım oyun oynuyorum ve içerik üretiyorum ayrıca önemli dosyalarım var windows 11 de tpm 2.0 diye bir şey var onun sayesinde kişisel dosyalar daha iyi korunuyo diye duydum sistem özelliklerim şunlar
rx 580
8 gb ram
i5 9400f
240 gb ssd
2 tb hdd
sizce windows 10 a dönmelimiyim oyun açısından bir fark yaratırmı ikisininde home versiyonunu kuracağım pro daki gereksiz zımbırtılara ihtiyacım yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan
Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum uzun süredir windows 11 kullanıyorum hiçbir hatayla karşılaşmadım şu an format atacağım ama windows 10 mu 11 mi kursam emin değilim windows 11 e biraz daha ısındım diyebiliriz görünüşü olsun kolaylığı olsun fakat yinede windows 10 mu kursam diye arada kaldım oyun oynuyorum ve içerik üretiyorum ayrıca önemli dosyalarım var windows 11 de tpm 2.0 diye bir şey var onun sayesinde kişisel dosyalar daha iyi korunuyo diye duydum sistem özelliklerim şunlar
rx 580
8 gb ram
i5 9400f
240 gb ssd
2 tb hdd
sizce windows 10 a dönmelimiyim oyun açısından bir fark yaratırmı ikisininde home versiyonunu kuracağım pro daki gereksiz zımbırtılara ihtiyacım yok
Windows 10 Kullanırsanız Daha İyi Olucağını Düşünüyorum Performansta Ve Kulanım Açısından Hata Olmaması İçin

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
win 11 de gayet stabil win 11 uyumluluğnu test edebilidiğin bir programı vardı sanırım ordan kontrol edip 11 e de geçebilirsin

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
win 11 de gayet stabil win 11 uyumluluğnu test edebilidiğin bir programı vardı sanırım ordan kontrol edip 11 e de geçebilirsin
teşekkürler biliyorum o programı tpm 2.0 falan hgerşeyim açık sistem iyi zaten gereksinimlerin 2 tık üstünde herşeyim pp mükemmel bu arada

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed
rx 580
8 gb ram
i5 9400f
240 gb ssd
2 tb hdd
win 10 pro kur geç broo

Top Bottom