Neler Yeni

Usta fifa 23 oyuncuları

Mustafa33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Sahillioğulları
Herkese iyi forumlar, fifa 23 kariyer modu oynuyorum, İngiltere son ligden bir takımı championshipe kadar çıkardım ama bir hedef yüzünden takımdan kovulmak üzereyim. "Oyuncu maaşlarını 15.000€ düşür" diye bir hedef var ne yaptıysam bir türlü olmadı, yüksek maaşlı oyuncuların sözleşmesini maaşı düşürüp yeniledim olmadı sonra onları transfer yaptım komple takımdan gönderdim olmadı yani kısacası ne yaptıysam olmadı ınternette bununla ilgili herhangi bir şey de yok. Ne yapmam lazım? (Ps5)

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Herkese iyi forumlar, fifa 23 kariyer modu oynuyorum, İngiltere son ligden bir takımı championshipe kadar çıkardım ama bir hedef yüzünden takımdan kovulmak üzereyim. "Oyuncu maaşlarını 15.000€ düşür" diye bir hedef var ne yaptıysam bir türlü olmadı, yüksek maaşlı oyuncuların sözleşmesini maaşı düşürüp yeniledim olmadı sonra onları transfer yaptım komple takımdan gönderdim olmadı yani kısacası ne yaptıysam olmadı ınternette bununla ilgili herhangi bir şey de yok. Ne yapmam lazım? (Ps5)
O yönetim beklentileri çok saçma bir şey zaten. PC de Cheat Engine ile hallediliyorda konsolda nasıldır bilmiyorum. Başka beklentiler var ise onları yapmayı deneyin onun dışında yapacak başka bir şey yok sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,434
Üyeler
156,613
Son üye
Raqqh_
Top Bottom