Neler Yeni

Uyanık kalmam için ne yapmam lazım?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Aga kahve kesmiyo. Okul açılacak saat 6 da uyuyorum 12 de uyuyabilmem lazım. 4 gün var. Uyanık nasıl tutarım kendimi? Markette uyanık tutcak kahve var mıdır? NESCAFE İLE DENEDİM
Sana direkt çözüm buluyorum iyi dinle beni. Benim de uyku düzenim kötüydü düzelttim, ilk önce uyumak istediğin saate kadar hiç uyumaman gerekiyor(1 gün), kahvesiz de yapabilirsin illa olmasına gerek yok. Uykun geldiğinde ayağa kalkıp sağa sola koşmak, yüksek seste bir şeyler açmak gibi birçok şey var. Yine de uyuman gereken saate çok varsa bunu beynine ikna etmen gerekiyor. Bir daha böyle bir şey olmayacak, sadece bu sefer dayan gibisinden. Ve sürekli yüzünü soğuk su ile yıka. Başka merak ettiğin soru varsa cevaplayayım.

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
Müzik dinle deha falan cc falan anlarsın. Paraları katla dinle. Sonra 2 tane kahve iç. Deha abimle kahve sayesinde 29 saat uyanık kaldım.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Sana direkt çözüm buluyorum iyi dinle beni. Benim de uyku düzenim kötüydü düzelttim, ilk önce uyumak istediğin saate kadar hiç uyumaman gerekiyor(1 gün), kahvesiz de yapabilirsin illa olmasına gerek yok. Uykun geldiğinde ayağa kalkıp sağa sola koşmak, yüksek seste bir şeyler açmak gibi birçok şey var. Yine de uyuman gereken saate çok varsa bunu beynine ikna etmen gerekiyor. Bir daha böyle bir şey olmayacak, sadece bu sefer dayan gibisinden. Ve sürekli yüzünü soğuk su ile yıka. Başka merak ettiğin soru varsa cevaplayayım.
Sanırım dediğin gibi yapacağım. Çok rahatsız edici olduğuda kesin.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,512
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Aga kahve kesmiyo. Okul açılacak saat 6 da uyuyorum 12 de uyuyabilmem lazım. 4 gün var. Uyanık nasıl tutarım kendimi? Markette uyanık tutcak kahve var mıdır? NESCAFE İLE DENEDİM
Kahveler işe yaramıor ceviz ye veya kuru incir yine işe yaramıycak ama deneyim bal gibi kuru incirin tadı çok yiyince miğden bulanıor o ayrı tabe

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,484
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom