Neler Yeni

Öneri Uygun Fiyatlı Ancak Kaliteli Mikrofon Önerisi

Bütçe
1000
Masaüstü sistemimde kullanmak üzere mikrofon arıyorum. Şu an için öncelik tabii ki Discord gibi uygulamalarda konuşurken hiç sıkıntı çıkarmaması ama basit içerik üretimi gibi işlerde de üzmeyecek kalitede bir şey almak istiyorum. Son dönemde başka şeylere de fazla para harcadığım için buna da ciddi bir bütçe ayırmak istemiyorum, kafamda 500-1000 arası bir miktar var en fazla. Yine de farka cidden tamamen değer, ileride tekrar pişman olmazsın çok uzun süre paşalar gibi götürür denilebilecek bir şey alınabiliyorsa, 1,5 verebilirim durduk yere 1000 lira daha harcamayı mantıklı hale getirir derseniz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam bir F/P canavarı böyle bir şey var derseniz ses kalitesi sorun çıkarmayacak, 100-200 liralık bir şey de muhtemelen işimi görebilir

Son düzenleme:

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Murat GH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bunu al derim. İncelemelerine bak kararını verirsin. Çok daha pro modelleri var ancak bütçene göre en iyisi. Attığım siteyi karıştır. Kafana uygun başka bir mikrofon çıkabilir.
Ya aslında özel bir sebeple ikna olmadıkça 1000 lira bandını aşmayı çok istemiyorum. Yeni kulaklık için kararımı verdim ve ona da 1200 vereceğim, mikrofon kulaklık kadar da önemli olmayacak benim için. Daha uygun ve F/P olarak başarılı bir seçenek yok mudur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya aslında özel bir sebeple ikna olmadıkça 1000 lira bandını aşmayı çok istemiyorum. Yeni kulaklık için kararımı verdim ve ona da 1200 vereceğim, mikrofon kulaklık kadar da önemli olmayacak benim için. Daha uygun ve F/P olarak başarılı bir seçenek yok mudur
O yüzden ucuz ama yok dip sesle yok parazitti bağlantı sorunlarıyla uğraştırmayacak en uygun şeyi almak istiyorum

Top Bottom