Neler Yeni

uygun fiyatlı usb wifi önerisi

kaan07

80+ Bronze
bu ikisini buldum hangisini alayım veya en fazla 90 100tl ye bir öneriniz varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef kablo çekemem koridordan geçmesi gerekecek ve görüntüden dolayı ailem pek istemiyor bide uzak biraz odam

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
bu ikisini buldum hangisini alayım veya en fazla 90 100tl ye bir öneriniz varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef kablo çekemem koridordan geçmesi gerekecek ve görüntüden dolayı ailem pek istemiyor bide uzak biraz odam
duvarın sağ üst köşesine klips yapabilirsiniz kabloları görünmez

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bu Fiyata En İyisi
O söylediklerin ne kadar iyidir bilemem ama ben bunu indirim kuponuyla 132 liraya aldım. Cumartesiden beri kullanıyorum ve çok memnunum. Kabloyla aldığım indirme hızlarının aynısını alıyorum 5ghz bandında. Ping'e gelirsek kabloyla aşağı yukarı aynısını alıyorum 20-30 ping arası.
Şimdi gelenlerin çoğu kablo çek yok şöyle iyi yok böyle iyi diyecekler ama çoğumuzun kablo çekme imkanı yok. Bu yüzden wifi adaptörleri var.
Bu arada 7 metreden 1 duvar 1 kapı ile kullanıyorum. Trendyolun 50 koleksiyon kaydetme kuponunu alırsan 120 liraya çok iyi olur senin için.

kaan07

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Fiyata En İyisi
O söylediklerin ne kadar iyidir bilemem ama ben bunu indirim kuponuyla 132 liraya aldım. Cumartesiden beri kullanıyorum ve çok memnunum. Kabloyla aldığım indirme hızlarının aynısını alıyorum 5ghz bandında. Ping'e gelirsek kabloyla aşağı yukarı aynısını alıyorum 20-30 ping arası.
Şimdi gelenlerin çoğu kablo çek yok şöyle iyi yok böyle iyi diyecekler ama çoğumuzun kablo çekme imkanı yok. Bu yüzden wifi adaptörleri var.
Bu arada 7 metreden 1 duvar 1 kapı ile kullanıyorum. Trendyolun 50 koleksiyon kaydetme kuponunu alırsan 120 liraya çok iyi olur senin için.
Bir düşüneceğim teşekkürler

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Pci wifi alacaksan kaliteli almalısın ki faydasını göresin bu yüzden ucuz pci yerine pahalı usb almak daha iyi olacaktır.

kaan07

80+ Bronze
attığım tenda iyi gibi sanki hem harici anteni var

Top Bottom