Neler Yeni

Uygun laptop önerileri

İsmailp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail pekdemir
Bütçe
20000
Öncelikle merhaba kendime bir laptop almak istiyorum ancak bütçem 15 20 k arası ve hangisi daha fp olur bilmiyorum oyun oynarsamda assetto corsa ets belki arada cs valo daha çok YouTube Google exel gibi ofis kullanımda kullanacağım bütçemde ufak esnemeler olabilir ama fazla para harcamak istemiyorum önerebileceğiniz fp laptop önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Öncelikle merhaba kendime bir laptop almak istiyorum ancak bütçem 15 20 k arası ve hangisi daha fp olur bilmiyorum oyun oynarsamda assetto corsa ets belki arada cs valo daha çok YouTube Google exel gibi ofis kullanımda kullanacağım bütçemde ufak esnemeler olabilir ama fazla para harcamak istemiyorum önerebileceğiniz fp laptop önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum
https://www.trendyol.com/huawei/mat...b_product_free&adjust_tracker_limit=999999999 Evet fiyatı bütçenizden 2 bin TL fazla ama iş ofis için çok iyi.

İsmailp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail pekdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim değerlendireceğim fikrinizi

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
STORM63

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,185
Üyeler
142,866
Son üye
cato16
Top Bottom