Neler Yeni

Uzay montaj sistem daha mi soguk olur

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ceyiz43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit dogru
Yanlış Kategori
Ekran kartim cok isiniyor 85 derecelere cikiyor uzun sureli oynamada ekran kartim r9 380x ekran karti kasada cok dar kaliyor uzay montaj yapsam daha soguk calisirmi fotograf biraktim bi tane kameramin kalitesinin kusuruna bakmayin.

Ekler

• WIN_20240703_14_15_49_Pro.jpg
    WIN_20240703_14_15_49_Pro.jpg
    67.1 KB · Hit: 592

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Yanlış konu yer

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
ozan başaran
uzay montaj yaparsanız anakartınız ekran kartınız soğutucunuz toz yumağına döner sakın yapmaıyn öyle bir şey, kartı undervolt edin ve bakımlarını yapın

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Murat Cemal
uzay montajdan ziyade kasanın kapağını açmak ya da full mesh bir kasa kullanmak çok daha iyidir.
powerboost pb1882b kasam vardı, 6 tane fan ile buz gibi çalışıyordu önemli olan iyi bir hava akışı
bu yaz sıcaklarında sıcaklıkların 10-15 derece yüksek olması normal hava 30-35 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Emin Uzun
uzay montajdan ziyade kasanın kapağını açmak ya da full mesh bir kasa kullanmak çok daha iyidir.
powerboost pb1882b kasam vardı, 6 tane fan ile buz gibi çalışıyordu önemli olan iyi bir hava akışı
bu yaz sıcaklarında sıcaklıkların 10-15 derece yüksek olması normal hava 30-35 derece
Yane ğenel olarak serinler ama ekran kartının bakım zamanı ğelmiş

ceyiz43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit dogru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tesekkur ederim suan kasayi yan yatirdim dik dururken ekran karti cok toz topluyordu seyden dolayi sordum ekran karti ile kasa arasinda max 3-4cm civarinda bir mesafe var ordan havayi alamaz diye dusunmustum islemci soguk zaten max 60 derece oluyor ekran karti ama 85 derecelere kadar cikiyor kisin dusermi bu derece? bide 1-2 hafta sonra mx-4 surecegim daha almadim alinca surecegim suanlik bu derecelerde kullanmam zarar birakirmi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yane ğenel olarak serinler ama ekran kartının bakım zamanı ğelmiş
yeni fan almistim hazir sokmusken macunuda yeniliyim dedim actim icini temizledim macunu sonra macun surcektim icinde cok az kalmisti o yuzden az surebildim mx-4 alinca dereceler dusermi yoksa bu dereceler bu kart icin normalmi.

bide bosta 55-60 derece civarinda geziyor normalmidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Emin Uzun
tesekkur ederim suan kasayi yan yatirdim dik dururken ekran karti cok toz topluyordu seyden dolayi sordum ekran karti ile kasa arasinda max 3-4cm civarinda bir mesafe var ordan havayi alamaz diye dusunmustum islemci soguk zaten max 60 derece oluyor ekran karti ama 85 derecelere kadar cikiyor kisin dusermi bu derece? bide 1-2 hafta sonra mx-4 surecegim daha almadim alinca surecegim suanlik bu derecelerde kullanmam zarar birakirmi.

yeni fan almistim hazir sokmusken macunuda yeniliyim dedim actim icini temizledim macunu sonra macun surcektim icinde cok az kalmisti o yuzden az surebildim mx-4 alinca dereceler dusermi yoksa bu dereceler bu kart icin normalmi.

bide bosta 55-60 derece civarinda geziyor normalmidir
Kışın düşüş olur 4 5 derece tahlinilce kasan sıkışık olduğu için ekran kartın havayı atamıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom