Neler Yeni

Uzun süre giden oyun tavsiyesi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar uzun süre giden oyun tavsiye edermisiniz misal Ets2 uzun süre oynanır tabi farklı oyunlarda olur araba oyunu olmasına gerek yok illa bide ets2 güzel de artık sanki grafikleri çok geride bide dlcler baya pahalı ets2 den suan daha fazla aktif sekilde oynanan bir tır oyunu varmı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hikayeli oyun istersen Cyberpunk 2077 öneririm.

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
minecraftta skyfactory, project ozone tarzı şeyler oynayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hikayeli oyun istersen Cyberpunk 2077 öneririm.
Battlefield 1 i alamayı düşünüyorum şuan indirimde ama böyle Online uzun sure ama böyle abudik gubidik oyunlar değil günümüze uygun ets2 Minecraft benzeri

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Battlefield 1 i alamayı düşünüyorum şuan indirimde ama böyle Online uzun sure ama böyle abudik gubidik oyunlar değil günümüze uygun ets2 Minecraft benzeri
Dediklerinizden pek bişey anlayamadım ama sanırım uzun süre oynayabileceğiniz online oyun önerisi istiyorsunuz. Rainbow Six Siege düşünülebilir.

Mirai

80+
Online diyorsan Bf olabilir hikaye için diyorsan cyberpunk rdr öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

R6 da olabilir fh5 olabilir fifa serisi olabilir online için

Arkadaşlar uzun süre giden oyun tavsiye edermisiniz misal Ets2 uzun süre oynanır tabi farklı oyunlarda olur araba oyunu olmasına gerek yok illa bide ets2 güzel de artık sanki grafikleri çok geride bide dlcler baya pahalı ets2 den suan daha fazla aktif sekilde oynanan bir tır oyunu varmı
Hikaye oyunlari oynamani tavsiye ederim Rdr2 gelmiş geçmiş en iyi hikaye oyunu bana göre

SnareEcho

80+ Silver
Hikayeli oyunların çoğu uzun süre gidiyor.

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
Bende bir şey sorucam bf1 alınmaya değer mi bian diyorum güzel oyun online oynanır. Bf1 in yorumlarına bakıyorum hile kaynıyormuş diyorlar.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bende bir şey sorucam bf1 alınmaya değer mi bian diyorum güzel oyun online oynanır. Bf1 in yorumlarına bakıyorum hile kaynıyormuş diyorlar.
başkalarının açtığı serverlarda oynarsanız hile ile karşılaşmanız çok zor, admin çoğunlukla aktif oluyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,110
Üyeler
153,497
Son üye
TyoV
Top Bottom