Neler Yeni

Uzun yolda oynancak oyun önerisi ios

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Altan
İnternet sorunsuz çekmeyecek subway surf gibi oyunlar değil daha kaliteli oyunlar önerenilirmisiniz?

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan bahar
Üni için yolculuk yaptığım zamanlar Psp emülatör ile eski ps-psp oyunlarini oynuyordum tavsiye ederim.

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon iyiyse bright memory
Şuanda para harcamak istemiyorum ücretsiz önerebileceğin varmı çok ısındırmayacak bir oyun varmı çünkü 10dk yüksek grafiklere sahip oyunlara girince alev gibi oluyor ve beni rahatsız ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üni için yolculuk yaptığım zamanlar Psp emülatör ile eski ps-psp oyunlarini oynuyordum tavsiye ederim.
Yüklemiş ve geçmişte oynamıştım biraz artık tatmin etmiyor oyunların grafikleri piksel piksel gözüktüğü için

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
stongerdremurr
Şuanda para harcamak istemiyorum ücretsiz önerebileceğin varmı çok ısındırmayacak bir oyun varmı çünkü 10dk yüksek grafiklere sahip oyunlara girince alev gibi oluyor ve beni rahatsız ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüklemiş ve geçmişte oynamıştım biraz artık tatmin etmiyor oyunların grafikleri piksel piksel gözüktüğü için
apple cihazlarda paralı ben android sanmıştım kaliteli eğlenceli oyundu aslında.

telefon yeniyse 3 ay arcade bedavadır zaten ordan 3 4 kaliteli oyun assasin creed resident evil fln indirebilirsiniz 15 pro veya max ise

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,344
Üyeler
153,223
Son üye
asusrogg
Top Bottom