Neler Yeni

V.O.K FRİDAY KASA UPGRADE

flaxi123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dolphin
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar cumartesi günü V.O.K Kanalının yayınladığı V.O.K Friday bilgisayarını aldım alırken kasa upgrade yaptım.
Kasa olarak Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa seçtim ancak temperli olduğundan kasa için hava sirkülasyonunda
bir problem olurmu diye sonradan araştırma yaptım çünkü aceleyle almıştım sistemi birkaç incelemede ısı sorunu olduğunu gördüm sizce problem yaratırmı
kasa hakkında ne düşünüyorsunuz yardım ederseniz sevinirim. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Özlen
Öncelikle hayırlı olsun hocam. Thermaltake kasayı bende kullandım. Önü mesh olmamasına rağmen soğutmasını beğenmiştim. Ryzen 5 5600'e sıvı soğutma takabilirseniz çok iyi olur. Onun haricinde ekran kartı vesaire gayet serin çalışır.

flaxi123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dolphin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim daha güzeli sizin olur umarım. Sıvı soğutma olmadan kullanırsam ısıdan kaynaklı kapanma vesaire gibi bir durum gerçekleşirmi acaba birde önerebileceğiniz hesaplı bir sıvı soğutma varmıdır islemci için :)

sefaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
safa okkan
ya hocam bende aldım v.o.k sistemide kasa upgrade yapmadan aldım bu gün itopyayı aradım dedim farkını vereyim yapalım bişeyler diye yapmıyorlar baya urağraştım ama yok kasa pek içime sinmedi bu yönden. yoksa parçalar güzel psu kasa hariç.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren
Hocam (bence) 5600 e sıvı soğutma gerek yok 600,700 TL ye iyi bir fan bulursun

flaxi123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dolphin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya hocam bende aldım v.o.k sistemide kasa upgrade yapmadan aldım bu gün itopyayı aradım dedim farkını vereyim yapalım bişeyler diye yapmıyorlar baya urağraştım ama yok kasa pek içime sinmedi bu yönden. yoksa parçalar güzel psu kasa hariç.
Evet bende görüştüm ancak kampanyalı sistem olduğundan mümkün değil dediler böyle devam o zaman :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam (bence) 5600 e sıvı soğutma gerek yok 600,700 TL ye iyi bir fan bulursun
cevabınız için çok teşekkür ederim acaba Arctic Freezer 34 Esports Duo kule tipi soğutucu uygun olurmu

sefaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
safa okkan
Evet bende görüştüm ancak kampanyalı sistem olduğundan mümkün değil dediler böyle devam o zaman :)

cevabınız için çok teşekkür ederim acaba Arctic Freezer 34 Esports Duo kule tipi soğutucu uygun olurmu
hocam böyle olmaz :d em kötü gelince satacam uygun fiyata gidip cooler master td500 sanırım tam bilmiyorum onu alıp öyle kullacam psu ya herkes c4 demiş olmaz.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar cumartesi günü V.O.K Kanalının yayınladığı V.O.K Friday bilgisayarını aldım alırken kasa upgrade yaptım.
Kasa olarak Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa seçtim ancak temperli olduğundan kasa için hava sirkülasyonunda
bir problem olurmu diye sonradan araştırma yaptım çünkü aceleyle almıştım sistemi birkaç incelemede ısı sorunu olduğunu gördüm sizce problem yaratırmı
t6 ultra takk işlemciye

NightWish2434

80+ Silver
Kasa kuzenimde var. Çok iyi soğutuyor dedi. yanları mesh zaten

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kenan Çelik
Bu sistemi bende arkadaşım için satın aldım. Adam yıllardır çok kötü bir sistemle idare ediyordu ve en sonunda yeni sistem almaya niyetlenince rampage kasa ve psu ya sistemini emanet etmeye içim elvermedi. Coleer master cmp510 model kasa ve psu’yu seçerek sistemi satın aldım.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren

Evet hocam güzel soğutur yorumlarında bakabilirsiniz

flaxi123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dolphin
Bu sistemi bende arkadaşım için satın aldım. Adam yıllardır çok kötü bir sistemle idare ediyordu ve en sonunda yeni sistem almaya niyetlenince rampage kasa ve psu ya sistemini emanet etmeye içim elvermedi. Coleer master cmp510 model kasa ve psu’yu seçerek sistemi satın aldım.
Hayırlı olsun :)

Evet hocam güzel soğutur yorumlarında bakabilirsiniz
çok teşekkür ederim ilginiz için :)
Kullanmışlığım var bu kasayı hem güzel hava alıyor hemde tozlanmayı engelliyor.
çok teşekkürler yorumunuz için
Kasa kuzenimde var. Çok iyi soğutuyor dedi. yanları mesh zaten
sevindim biraz şüpheye düşmüştüm aceleden çok bakmadan seçip geçtim çok sağolun yorumunuz için :)

Top Bottom