Neler Yeni

V2.5 Perfonmans Düşüklüğü

Dawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şafak Firidin
Ilk çıkardığı zaman almıştım v2.5'u fakat şuan nedensizce fps drop yiyorum ekran kartı oyundayken yüzde yüz olarak çalışmıyor ama ne işlemci sıcak ne de ekran kartı önceden league of legends de 140 180 arası fps alırken şuan 80 120 arası anca alabilmekteyim farcry3 40 5ü fps arası zorla alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Muhammed
Bakımını yaptınmı peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Muhammed
Termal macun yenilemesi fanların temizlenmesi gibi benim eski bilgisayarında aynı sorun olmuştu temizliği yapınca gerçekten artıyor

Dawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şafak Firidin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Termal macun yenilemesi fanların temizlenmesi gibi benim eski bilgisayarında aynı sorun olmuştu temizliği yapınca gerçekten artıyor
Termal macunu yenilemedim ama içi temiz duruyor yenilesem düzelir mi dersiniz

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Driverlar güncel mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Dawn
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Ilk çıkardığı zaman almıştım v2.5'u fakat şuan nedensizce fps drop yiyorum ekran kartı oyundayken yüzde yüz olarak çalışmıyor ama ne işlemci sıcak ne de ekran kartı önceden league of legends de 140 180 arası fps alırken şuan 80 120 arası anca alabilmekteyim farcry3 40 5ü fps arası zorla alıyor.
İşlemcinin termal macununu ne zaman yeniledin? Bilgisayarını temizledinmi? HDD ya da SSD yi.

Dawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şafak Firidin
İşlemcinin termal macununu ne zaman yeniledin? Bilgisayarını temizledinmi? HDD ya da SSD yi.
Aldığımdan beri yenilemedim termal macunu fakat dediğim gibi ısınma olmuyor 40 derece işlemci ve demeyi unutmuşum ekran kartı oyunlarda tam perfonmans göstermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Aldığımdan beri yenilemedim termal macunu fakat dediğim gibi ısınma olmuyor 40 derece işlemci ve demeyi unutmuşum ekran kartı oyunlarda tam perfonmans göstermiyor
Isınma olmuyor ama sen macunu düzenli bir şekilde yenilemen ya da yeniletmen lazım.

Top Bottom