Neler Yeni

V4,5 Sistem 400 Stok İle Geliyor

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Abdullah abi itopyada mı satışa çıkacak , itopya şubelerine özel stok olacak mı en azından bunlar hakkında bilgi verebilirsin bazıları şehir dışından geleceğini söylüyor boş yere gelmesinler 😕
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül
Muhtemelen itopya diğer bütün V serisine itopyada çıktı

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Abdullah sen gerçekten bu işte bir numarasin.. daha hic sistemini alamadim, nasil alacaz bir bugu var mi😀 iki dk da bitiyo, sonrada daha iyisini yine toplarsin diyorum önümüzdeki maçları bekliyorum 😀

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Aynen kardeş sağlam İşlemci+ 6500xt li sisteme bilmem kaçıncı defa düşük sistem diyor adam.
Sen düşük sistemden kasıt ne bekliyorsun ? ? ? ? Kampanya ile tahminen 3.500.3.800 TL den tek fanlı olarak satılabilecek bir kart var ortada niye gelmesin ? 2022 yılında düşük sistem demek ne demek ? Fiyat skalası sence ne olabilir ? … APU sistem mi ?

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Sen düşük sistemden kasıt ne bekliyorsun ? ? ? ? Kampanya ile tahminen 3.500.3.800 TL den tek fanlı olarak satılabilecek bir kart var ortada niye gelmesin ? 2022 yılında düşük sistem demek ne demek ? Fiyat skalası sence ne olabilir ? … APU sistem mi ?
Dikkat ettiysen fiyat alakalı tek kelime konumuz olmadı. Abdullah Hacıgül ne dedi güçlü İşlemci dedi koyduk bunu kenara. Sen ne diyorsun 6500xt olabilir. Bunu da ekle yanına sence ikisini birleştirince düşük sistem oldu mu. Bu sene çıkmış güzel bir kart artı güçlü İşlemci ve çıkaracak arkadaş beklentiyi yükseltmeyin diyecek story atıp öyle mi? Hadi çalıştır beynini ikna olabilirsin

Zeusaqa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tuncay Kaya
İtopya’dan bilgi aldım, 5700G H.O (yersen)

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Dikkat ettiysen fiyat alakalı tek kelime konumuz olmadı. Abdullah Hacıgül ne dedi güçlü İşlemci dedi koyduk bunu kenara. Sen ne diyorsun 6500xt olabilir. Bunu da ekle yanına sence ikisini birleştirince düşük sistem oldu mu. Bu sene çıkmış güzel bir kart artı güçlü İşlemci ve çıkaracak arkadaş beklentiyi yükseltmeyin diyecek story atıp öyle mi? Hadi çalıştır beynini ikna olabilirsin
Çocuk çocuk cevaplar komik oluyor. Küçük arkadaşım sakin ol köpürmene gerek yok. Hikayeleri veya yorumları adım adım takip etmiyorum. Ve kesin çıkacak diye bir yorum yazmıyorum! Kendine gel.......

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Anlamıyorum şurada 1 gün kaldı sabredin zaten göreceğiz. Neyine bu kadar baskı adama

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri