Neler Yeni

VA Panel 240 hz GHOSTİNG

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara
Merhaba. Bu yakınlarda 240 hz 1 ms bir monitör aldım.Ancak ne yazık ki kendi dikkatsizliyim panel çeşitine bakmamışım.Çoğu kişi VA panelli monitörlerin fps oyunlarında ghosting yaptığını iddia etmiş. Şuan valorant cs2 gibi bi oyun yükledimş Eğer VA panel kullanan birisi varsa lütfen bu sorunu yaşanıp yaşanmamasını ve nasıl çözülebileceğini söylesin.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba. Bu yakınlarda 240 hz 1 ms bir monitör aldım.Ancak ne yazık ki kendi dikkatsizliyim panel çeşitine bakmamışım.Çoğu kişi VA panelli monitörlerin fps oyunlarında ghosting yaptığını iddia etmiş. Şuan valorant cs2 gibi bi oyun yükledimş Eğer VA panel kullanan birisi varsa lütfen bu sorunu yaşanıp yaşanmamasını ve nasıl çözülebileceğini söylesin.
Geçmiş olsun hocam belki ayarlardan düşürebilirsin ama ben olsam iade ederdim

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim güzel fikrin için. Aldığım monitörün videolarına baktım çoğu insan bu monitörün hızlı olduğu için çok az ve hatta ghosting yapmayacağını ireli sürmüş. Ama mesela youtubeda ya da twitterda scroll atinca hafif bir ghosting gibimsi bir şeyi oluyor belki ben yanlış anlıyorum ghostingi. Aldığım model RAMPAGE DROPDR27R240C.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Va paneller'de ister istemez oluyor yapcak bir şey yok sen birde dandik bi markanın monitörünü almışsın çok normal bi durum yapabilecek bir şey yok pek

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara
Bir çok video gğrdüm bu monitör hakkında. Çoğu kişi beğenmiş iyi bir f/p monitörü diye vurgulama yapmıştı.Maalesef artık diger yaza değıştirebilirim artık tabii kur da sabit kalirsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Monitörün siyah dengesini düşürdüğünde ghosting baya azalıyor.Bende daha önce yaşadım bu durumu.Siyah dengesini düşüp biraz renkten feragat edip ghosting ten kuruluşmuştum

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara
teşekkür ederim

Top Bottom