Neler Yeni

Valo oyuncusuna fps oyun önerisi

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
Öncelikle merhabalar iyi günler. Valorant oyununu sesli sohbet bug'undan dolayı sildim ve indirecekken gerçekten bu oyunu indirmeli miyim diye kendime sordum, ve başka oyun olabileceğini düşünüp size sordum, oyun öneriniz var mı?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,201
İsim
Sinan Aba
Öncelikle merhabalar iyi günler. Valorant oyununu sesli sohbet bug'undan dolayı sildim ve indirecekken gerçekten bu oyunu indirmeli miyim diye kendime sordum, ve başka oyun olabileceğini düşünüp size sordum, oyun öneriniz var mı?
Steam PUBG

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Apex,Warzone,Star wars bf2,

echjjoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
echo
valo iyi oyun fakat bir süre sonra sıktığı için sıkıntı, valo benzeri fps oyunları diyince aklıma genelde direkt cs2 geliyor, oynamıyorsan cs2 indirebilirsin. onun dışında zula, overwatch 2, apex, team fortress 2 (eski ama hak ettiği değeri görmeyen bir oyun), rainbow six siege ve call of duty geliyor aklıma basit öneriler fakat belki oynamadığın ve seveceğin bir oyun vardır aralarında.

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
bf1 , the finals ,

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Cefika
R6, CS2, COD

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valo iyi oyun fakat bir süre sonra sıktığı için sıkıntı, valo benzeri fps oyunları diyince aklıma genelde direkt cs2 geliyor, oynamıyorsan cs2 indirebilirsin. onun dışında zula, overwatch 2, apex, team fortress 2 (eski ama hak ettiği değeri görmeyen bir oyun), rainbow six siege ve call of duty geliyor aklıma basit öneriler fakat belki oynamadığın ve seveceğin bir oyun vardır aralarında.
Söylediğin oyunlardan cs2'yi biliyorum ama para vermek istemediğimden dolayı ranka ereşemiyorum ve daha çok böyle ranklı oyunları tercih ediyorum. Söylediğiniz diğer oyunlar da böyle mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu oyunlarda rank sistemi var mıdır? Cs2 için para gerekiyor ondan dolayı tercih etmiyorum.

bf1 , the finals ,
Oyunlarda rank sistemi var mıdır? Yoksa hiç bakmayacağım.

Apex,Warzone,Star wars bf2,
Oyunlarda rank sistemi yoksa direkt eleyeceğim bu oyunları.

Palo DAYI

80+ Gold
bf serisini nedense ben sevemedım aslında tam sevmeme degıl savas alanı cok karmasık ve rank sıstemı bıldıgın yok onun dısında muk

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galiba bir süre cs2 oynayacağım ama rank sistemi olan bir oyun arıyor olacağım teşekkürler.

echjjoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
echo
Söylediğin oyunlardan cs2'yi biliyorum ama para vermek istemediğimden dolayı ranka ereşemiyorum ve daha çok böyle ranklı oyunları tercih ediyorum. Söylediğiniz diğer oyunlar da böyle mi?

Bu oyunlarda rank sistemi var mıdır? Cs2 için para gerekiyor ondan dolayı tercih etmiyorum.

Oyunlarda rank sistemi var mıdır? Yoksa hiç bakmayacağım.

Oyunlarda rank sistemi yoksa direkt eleyeceğim bu oyunları.
benim yazdığım oyunların hepsinde ranked modu olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam, valonun grafiklerini seviyor musun yoksa csnin grafikleri daha cok mu hosuna gidiyor ona göre de bir yol çizebiliriz

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
benim yazdığım oyunların hepsinde ranked modu olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam, valonun grafiklerini seviyor musun yoksa csnin grafikleri daha cok mu hosuna gidiyor ona göre de bir yol çizebiliriz
Cs2nin grafikleri bana abartı böyle silahlı oyunlar için abartı bence.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,184
İsim
uwu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,201