Neler Yeni

Valorant 2.sefer 1 aylık ban

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Eskiden çok afk kalıyordum toplamda 30 kez falan kalmışımdır sonunda 1 aylık ban yedim sonra banım bitince (23 ağustos) normal devam ettim ama bugün gene afk kalmak zorunda kaldım geri girincede baktım 29 eylüle kadar ban yemişim yan hesapta açamıyorum ban yine devam ediyor sanırım ip ban atmışlar her neyse bu ban olmadan nasıl yan hesap açabilirim
AFK kalmaktan normalde ban yemezsiniz ama 30'dan fazlaysa 1 aylık veriyor Riot.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
ahahha D:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hwid ban yemiş işte.Araştırsa bulucak gereksiz konu açıp kalabalık yapıyolar sürekli.
Bu konuda birbirimiz ile aynı düşüncüye sahip olduğumuza ve konuya cevap verdiğimize göre tartışmayı kapatabiliriz.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
1-)Kardeşim ağladı ona bakmak zorunda kaldım

2-)hiçbir oyun benim için zaman ayırıp plan yapcak kadar önemli değil

3-) ranked değildi neyin ciddiyeti bu
O zaman genellikle aksiliğin çıkacabileceği en az ihtimalin olduğu zamanda oyna.
Önemli olmayıp plan yapmayacaksan girme bu kadar basit hem afk kalmamış olursun hem insnalar düzün insnalarla eşleşir bu arada yukarıda fazla agresifleşmissin yapma .
İnsanların seni çekmeleri gerekmiyor girmeyeceksin o halde git single oyun oyna.
O insnaların da işi var ve belki adam tek ellik zamanı var sen girip afk kalınca adamın zevki zehir oluyor senin düşüncen bencillik insanların da çok boş zamanı yok sana göre davranamazlar belki adam kırk yılın başında bir girebiliyor sen zehir ediyorsun girme o halde girme ediceğin lafın varsa özelden et veya DC gel .

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Bu konunun kilitlenme vakti gelmiş galiba. Biraz daha uzarsa fakirlikten kim bilir nerelere gidecek.

Oyuna para yatırdığı mı nerden çıkardın? Sen fakirsen ben ne yapıyım git ağla odanda
Aylık cebime giren toplam parayı çıakrısam oturur ballarımı yalamak için sıraya girersin hwid banın ne demek olduğunu biliyorum cahil değilim senin aksine sadece bu berbat oyunu çok oynamıyorum işler nasıl yürüyor bilmiyorum o yüzdrn sordum ayrıca odamda ağladığımı iyi biliyor olmalısın ebeveynin oraya çok geldiği için sanırım?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
ben bu oyuna para vereceke kadar ******** değilim senin gibi ayrıca ne kadar berbat bi oyun olsada oynuyorum arkadaşlarım oynuyor ayrıca bunu hesabını yapmak sanamı düşmüş
Burası kavga yeri değil.Oyuna para verip vermemek zevk işidir kimseye karışamazsın bazıları skin alarak mutlu olur bazıları oyun alarak bazıları ekipman alır bazıları yemek alır sen buna karışamazsın.Arkadaşların oynuyorsa git söyle hesap açsınlar oyna oyununu konuyuda uzatma.Yüksek kazanç elde ediyorsun diyede (ki kanıtlayabileceğin bile belli değil) hava atma Allah 2 günde söndürür hepsini.

Burası kavga yeri değil.Oyuna para verip vermemek zevk işidir kimseye karışamazsın bazıları skin alarak mutlu olur bazıları oyun alarak bazıları ekipman alır bazıları yemek alır sen buna karışamazsın.Arkadaşların oynuyorsa git söyle hesap açsınlar oyna oyununu konuyuda uzatma.Yüksek kazanç elde ediyorsun diyede (ki kanıtlayabileceğin bile belli değil) hava atma Allah 2 günde söndürür hepsini.
arkadşa onu söylmeye çalıştım yoksa keşke :blobdance:
Mesaj otomatik birleştirildi:

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Dostum IP de değil direkt anakart ban yemişsin büyük ihtimalle. Dolayısıyla o ban süresi geçene kadar oyuna giremezsin aynı pc ile. Ayrıca çok fazla AFK kaldığın için de banın açılsa bile 1-2 kez afk kalırsan yine böyle uzun süreli banlar yiyebilirsin. Sana tavsiyem bundan sonra afk kalacaksan maça girme, hem sen ban yemezsin hem de takım arkadaşlarının oyun zevkini bozmazsın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,702
Üyeler
142,795
Son üye
yasinxd
Top Bottom