Neler Yeni

Valorant 60hz ile çıkılabilecek max rank nedir?

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
1050 li 60hz laptobumla immo 2 120rr görmüştüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
hocam lol akıl ile oynana bi oyun tamam da mekaniklerin yeterince iyi değilse lolde de hiçbir yere gelemezsin. ayrıca bilgisayarım yüzünden tarayıcı açınca bile kastığı için yapmam gereken şeyleri pc kasacak diye yapamıyorum. 30fpste oynamak öyle kolay bir şey değil
haklısınız ama 60 fps üzerinde düşünürsek lol için çok kötü değil garen de kombo bile yok tek olayı q su yavaşlatmaları kaldırıyor :) iyi günler

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
Ya dediğim oldu böyle dedim diye win streak bozuldu

Edit:6-12 den çevirdik maçı 14 12 aldık win streak duruyo :D

Son düzenleme:

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. bilgisayarın başındayken genellikle valorant oynuyorum sistem gayet yüksek fps veriyor ama monitör 60hz aimim ortalama bi aimin biraz daha üstü yavaş yavaş rankım artmaya başladı bir yere aim koyduğumda küçük bir görüş açısı varsa adamı vurmam çok zor oluyor veya birisi kutu üstünden zıplasa onu anında vuramıyorum mermi yetişmiyor sanki oraya 165hz veya 240hz monitörüm olsa baya bir fark yaratır mı?İşlemci r5 5600(400ü görüyo fps genelde 360 da sabit kalıyor) gpu 1050ti(şuan win streakdeyim büyük ihtimal bunu söyledim diye bi sonraki maç yenilirim :D )
image.png
image.png
ben dia oldum max 60hz ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
mesele de zaten orda ben garen oynamıyorum irelia lee sin vs oynadığım için :) iyi günler
Oynamak zorunda değilsiniz ben west Rank 1 oluyum ama sadece master garen aklınıza gelecek kolsuz her Çarı oynamaya razıyım karakter değil mühim olan sizce irelia 1. İle 2. Cisi çok mu farklı oynuyorlar

Oynamak zorunda değilsiniz ben west Rank 1 oluyum ama sadece master garen aklınıza gelecek kolsuz her Çarı oynamaya razıyım karakter değil mühim olan sizce irelia 1. İle 2. Cisi çok mu farklı oynuyorlar
hocam keyif almayacaksam niye master olayım ki amaç eğlenmek . garen master bana çok sıkıcı geliyor. master yi oynayarak 1 haftada d1 olurum ama keyif almam

Semix59

80+ Silver
Ne kadar oynadığına çok çok bağlı. Ben 2 yıl önce 60hz ile immoya çıkmıştım. Şu aralar işten fırsat olmuyor. Dia-Yücelik gidip geliyorum. Çok oynarsan çıkamayacağın rank yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,839
Üyeler
142,183
Son üye
Mekdea
Top Bottom