Neler Yeni

Valorant cihaz banı ?

SynBozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BARAN MUTİ
Merhabalar 2.el topladığım bugün sistemde valorant da emek verdiğim hesabım kalıcı olarak ban yedi ve araştıma sonunda aldığım kişi 3. part yazılım kullanarak cihaz banı yemiş riota bilet attım fakat geri dönüş yok yeni hesap açmayı denedim o hesap da anında ban yedi ne yapabilirim ve çok saçma bir olay.

akan

80+ Bronze
Riotla iletişime geçmeyi denemeye devam et, biz bir şey yapamayız.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Emin değilim ama 2. el aldığınız bilgisayardaki anakart valoranttan ban yiyip sonra hesabınızıda etkilediğinizi düşünüyorum

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Telefondan yeni hesap açmayı dene istersen
çok büyük şanssızlık

Skyline R34

80+ Bronze
Merhabalar 2.el topladığım bugün sistemde valorant da emek verdiğim hesabım kalıcı olarak ban yedi ve araştıma sonunda aldığım kişi 3. part yazılım kullanarak cihaz banı yemiş riota bilet attım fakat geri dönüş yok yeni hesap açmayı denedim o hesap da anında ban yedi ne yapabilirim ve çok saçma bir olay.
ne kadar süre önce attın ?

TamerKs

80+ Silver
Bir kaç gün daha bekleyin biletinizi cevaplayacaklar

SynBozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BARAN MUTİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin değilim ama 2. el aldığınız bilgisayardaki anakart valoranttan ban yiyip sonra hesabınızıda etkilediğinizi düşünüyorum
kardeşim yalan borcum yok bütün ip adresini vs hangi adreste olduğumu blet olarak yolladım kafana göre yorum bilip bilmeden yorum yapma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar süre önce attın ?
sistemi dün gece topladım bu sabah valorantı kurdum oyuna girdim oyunda attı sabah yolladım

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal
Maalesef, kalıcı uzaklaştırma aldınız sizin yerinizde kim olsa aynı bahaneyi söyler gözüyle bakılıyor bende aynı yaşadım, geçmiş olsun :(

3 ay sonra cihaz banınız kalkacaklar ama hesap...

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
İkinci el sistem,anakart aldıktan sonra neden mac ve ip adresini değiştirmiyorsunuz?

SynBozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BARAN MUTİ
Maalesef, kalıcı uzaklaştırma aldınız sizin yerinizde kim olsa aynı bahaneyi söyler gözüyle bakılıyor bende aynı yaşadım, geçmiş olsun :(

3 ay sonra cihaz banınız kalkacaklar ama hesap...
ciddi ciddi dünyanın parasını yatırdığım hesap gitti mi ?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kardeşim yalan borcum yok bütün ip adresini vs hangi adreste olduğumu blet olarak yolladım kafana göre yorum bilip bilmeden yorum yapma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemi dün gece topladım bu sabah valorantı kurdum oyuna girdim oyunda attı sabah yolladım
Sana yardımcı olmak istiyorum ama terslemeni aldırmıyorum

Anakartın valorantta önceden ban yemiş ondan sonrada sen alıp kendi hesabını girdiğinde sistem otomatikman senin hesabınıda etkileyebileceğinden bahsediyorum

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal
ciddi ciddi dünyanın parasını yatırdığım hesap gitti mi ?
Benim hesapta'da 2 battle pass fulldü 3.yüde fullemiştim ama almamıştım, Oni Phantom/Asil Vandal/Yağmacı Hançer vardı ekstradan hepsi yandı

Top Bottom