Neler Yeni

Öneri Valorant çok kolay :D ? Oyun önerisi .

Aykut D.

80+ Gold
Valorantta dia 3'te saldım aylar sonra girip dm takılmak istedim istisnasız oynayan herkes paso hs atıyor. Ping cabası uyuz olup geri çıktım bir benmi yaşıyorum saçma sapan elemanlar geliyor . Dereceli attım demirden hallice adamlar benim takıma karşıya benim dengim elemanlar geliyor 2 maç attım ikiside lose saçma sapan eşleştirme vede dm'de pusanlar toksik sövenler oyun ... çukuru olmuş . Valorant dengi fps oyunu önerisi olan varsa önerilere açığım .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorantta dia 3'te saldım aylar sonra girip dm takılmak istedim istisnasız oynayan herkes paso hs atıyor. Ping cabası uyuz olup geri çıktım bir benmi yaşıyorum saçma sapan elemanlar geliyor . Dereceli attım demirden hallice adamlar benim takıma karşıya benim dengim elemanlar geliyor 2 maç attım ikiside lose saçma sapan eşleştirme vede dm'de pusanlar toksik sövenler oyun ... çukuru olmuş . Valorant dengi fps oyunu önerisi olan varsa önerilere açığım .
Oyunu hatmetmişler sanki eskiden valorant bukadar kolay oyun değildi .

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu hatmetmişler sanki eskiden valorant bukadar kolay oyun değildi .
r6 olabilir beni baya sarmisti sonra biraktim bagimlilik yapti ama oyndikca iyi adamlar alabilion

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

grasdiyas

80+ Silver
cs 1.6 gir çanakkaleyi savunur gibi savunuyolar

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun kolay mı zor mu anlamadım kolay diyosun lose aldım diyosun
Hocam hs atıyorum fakat kişiler aşırı şekilde hs atıyor peekledin peekledin peeklemedin tak hs atıyorlar . Tepki bile veremiyorum o derece .

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Satürn
Hocam hs atıyorum fakat kişiler aşırı şekilde hs atıyor peekledin peekledin peeklemedin tak hs atıyorlar . Tepki bile veremiyorum o derece .
çimene dokunmuyorlar ondandır banada aynısı oluyor en iyisi cs

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
CS2 demek istiyorum ama bi yandan da utanıyorum güzelim oyunu grafik açısından mükemmel çıkardılar fakat ...... gibi (noktalı alanı aklınıza gelen şeyle doldurabilirsiniz)
hile ayrı konu bugları mermilerin gitmemesi vesaire bambaşka durum fakat ben valorantta sizin yazdığınız şeyleri çok yaşadığım için özellikle mikrofon basıp sesten max 14 diyebileceğin çocukların ailevi dini değerler bilmeden küfür etmelerine katlanamadığım için cs2 den devam ediyorum. cs2 de de hile gelirse ya quit atıyorum yada koşa koşa ölüyorum ki cs2 de faceit oynuyorum o yüzden çok hileye denk gelmiyorum 1 2 kere gelmişimdi. Sizde faceit oynamayı değerlendirebilirsiniz.

Top Bottom