Neler Yeni

Öneri Valorant çok kolay :D ? Oyun önerisi .

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,910
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Akıl sağlığı için en iyisi ets yada gta oynayayım valoda acayip kudurdum az daha klavyeyi kırıyordum . Bide ping çıkıyor dahada deliye döndüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:
RPG tarzı oyunları seviyorsan warframeye başlayabilirsin anlaması zor bir oyun ancak anlarsan eğleniyorsun arkadaşımın 1.5k saati var wf de benim 170 ancak ikimizde oyunu %100 biliyoruz diyemeyiz :D

Bende War Thunder başladım sarıyo şimdilik uçaklara ilginiz varsa oynayın.
beni çok sarmadı arkadaş zoruyla oynadık güzel oyun ama çok benlik değil

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
selams
240 olsa immodaydım dostum dia 3 sonrası 75hz salmıyor .

Valla donanımlarıma karşı naziğim galiba 17 senedir monitörümü kırmadım ama şu sıralar canım kırasım gelio :D .
Öyle olmuyor o işler :) immodaki herkes 360 hz sezon 3 de immo 3 tüm o zamanlar en yüksek hz değeri 240dı...

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Furkan Güven

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Star wars bf2 oynuyorum bu ara sarıyor.Apex legends,R6,Bf1

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,910
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Öyle olmuyor o işler :) immodaki herkes 360 hz sezon 3 de immo 3 tüm o zamanlar en yüksek hz değeri 240dı...
ben 144 ile diaya çıktım ama çıkana kadar uğraşmadığım çoluk çocuk kalmamıştı sırf bu yüzden maçları kaybediyordum her ne kadar bireysel olarak güzel oynayıp takıma ayak uydurmaya yada onlar arasında bir uyum oluşturmaya kalksam dik kafalılık yapıp içinden geçiyorlardı oyunun ben istersem 40 kill alayım eninde sonunda lose oluyordu o maç sonralarda zaten online oyunların nerdeyse hepsini saldım arada bir sadece lol giriyorum onun harici hikayeli oyunlara döndüm aldığım en güzel kararlardandı

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Harun Seyhan
R6S olabilir ama bende ping sorunu var bu aralar. Bir anda 60-70 den 200-300 lere çıkıyor anlık 1-2 sn sonra düzeliyor. Ama oyun içinde sık olunca sinir bozcu oluyor bi yerden sonra. Modeme sadece pc bağlı telefonu falan bağlamıyorum bunun bir çözümü var mı? Bu arada pc wifi ile bağlı modeme.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,910
İsim
Emre
Discord
necromancerr
R6S olabilir ama bende ping sorunu var bu aralar. Bir anda 60-70 den 200-300 lere çıkıyor anlık 1-2 sn sonra düzeliyor. Ama oyun içinde sık olunca sinir bozcu oluyor bi yerden sonra. Modeme sadece pc bağlı telefonu falan bağlamıyorum bunun bir çözümü var mı? Bu arada pc wifi ile bağlı modeme.
Wifi kaynaklı olabilir bu tarz sorunlar ben oynarken hiçbir sorun yaşamadım çünkü kablolu internet kullanıyorum

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Harun Seyhan
Wifi kaynaklı olabilir bu tarz sorunlar ben oynarken hiçbir sorun yaşamadım çünkü kablolu internet kullanıyorum
Hocam Apex Legends falan da oynuyorum onda ping olmuyor. Acaba modemden pc ye kablo çeksek düzelir mi? Çünkü ilk oynadığım zamanlar ping falan yoktu R6S de.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,910
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam Apex Legends falan da oynuyorum onda ping olmuyor. Acaba modemden pc ye kablo çeksek düzelir mi? Çünkü ilk oynadığım zamanlar ping falan yoktu R6S de.
diğer oyunlarda sorun yoksa genelde sunucu kaynaklı olur bu ben en son 2 ay önce girmiştim

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Harun Seyhan
diğer oyunlarda sorun yoksa genelde sunucu kaynaklı olur bu ben en son 2 ay önce girmiştim
Anladım hocam teşekkür ederim. Birde kabloyla denerim olmadı. Olmazsa yapacak bir şey yok.

Semix59

80+ Silver
Valorant çok zevkli bir oyun. Ama oyunu herkesin artık iyi biliyor olması doğru. Daha zevkli bir FPS bulabilirmisin emin değilim. Tavsiyem vaktin bol ise bir arkadaşınla beraber duo hard ranked kasabilirsin. İstemiyorum dersen arkadaşınla oynarsan daha fazla zevk alacağın ApexLegends oyununu öneririm.

Aykut D.

80+ Gold
Bro tepki veremiyorum geç görüyorum. Ms ve hz farkı baya hissettiriyor.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
ismail
world of tanks'a gelebilirsin

Top Bottom