Neler Yeni

Yardım Valorant da yan hesabımdan ban yedim Ana hesabımdan da yer miyim

UpiKraft

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Poyraz Çörtük
Dün İntel Monitor Analyzer gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şuan yan hesap açıp girmeye çalışıyorum Val 51
hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 tl gibi bir para yatırdığım için oyuna şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım Hwid ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yermiyim. Yardım ederseniz sevinirim...

En İyi Cevap
3
Sana yardım edecek biri yok maalesef

Reindi

80+ Silver
Dün İntel Monitor Analyzer gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şuan yan hesap açıp girmeye çalışıyorum Val 51
hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım Hwid ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yermiyim. Yardım ederseniz sevinirim...
açmasaydın valorantın hile sistemine kurban olayım milletin oyununu batır sonra merakıma yenik düştüm de

Bergee

80+ Silver
hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım Hwid ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yermiyim. Yardım ederseniz sevinirim...
Ana hesabına girersen o da ban yer. Geçmiş olsun 3 aylık bir hwid ban yemişsin 3 ayın geçmesini bekleyeceksin ya da ilk banın ise harddisk e sadece hwid ban atılıyor hdd ya da ssd kullanıyorsan onu değiştirip oyunu tekrar yüklediğinde kalkacak banın. Diğer harddiski 3 ay boyunca kullanamayacaksın bir daha hile açarsan komple anakart dahil bütün iç donanımına ban atacaklardır 3 ay beklemek zorunda kalacaksın..

KlausM

80+ Silver
hile dosylarını tamamen kaldır bilgisiyardan düzelir

UpiKraft

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Poyraz Çörtük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hile dosylarını tamamen kaldır bilgisiyardan düzelirilk olarak onu ka
Ana hesabına girersen o da ban yer. Geçmiş olsun 3 aylık bir hwid ban yemişsin 3 ayın geçmesini bekleyeceksin ya da ilk banın ise harddisk e sadece hwid ban atılıyor hdd ya da ssd kullanıyorsan onu değiştirip oyunu tekrar yüklediğinde kalkacak banın. Diğer harddiski 3 ay boyunca kullanamayacaksın bir daha hile açarsan komple anakart dahil bütün iç donanımına ban atacaklardır 3 ay beklemek zorunda kalacaksın..
peki banın açılıp açılmadığını nasıl öğreneceğim ve birdaha hile açacağıma ölürüm daha iyi

Bergee

80+ Silver
Riot'a banlandığın hesaptan ticket at sana açılacağı tarihi 2 3 gün içinde geri dönüş yaparlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,236
Üyeler
146,906
Son üye
Myramillan
Top Bottom