Neler Yeni

Valorant Gece Pazarı Tahmini Tarihi

Maeve Wiley

80+ Bronze
Valorant'ın yeni gece pazarı 4-5-6 Ağustos tarihlerinin birinde Türkiye sunucusuna gelecek. (Bilgi kesin değildir önceki gece pazarlarının tarihlerine bakarak hesapladım)

NOT: Mesajı profilimden silip konu olarak açma gereği duydum eğer yasaksa özür dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesaplama methodu: Önceki gece pazarları yeni güncellemeden 1 hafta önce oyundan kaldırılır ve 13 gün oyunda kalır. Bugünün tarihine göre yeni güncelleme 24 Ağustos'da gelecek. 1 hafta öncesi 17 Ağustos eder. 13 gün daha geriye gidiyoruz ve tarih 4 Ağustos oluyor. Bizim sunucuya göre gecikmesi falan derken 4-5-6 Ağustos gibi bir tarihte gece pazarı gelebilir.

Son düzenleme:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bayram harçlığı olarak bana skin alabilecek varmı 🤨

Abdullah1

80+ Bronze
Bayram harçlığı olarak bana skin alabilecek varmı 🤨
Alimmi sana canım

Valorant'ın yeni gece pazarı 4-5-6 Ağustos tarihlerinin birinde Türkiye sunucusuna gelecek. (Bilgi kesin değildir önceki gece pazarlarının tarihlerine bakarak hesapladım)

NOT: Mesajı profilimden silip konu olarak açma gereği duydum eğer yasaksa özür dilerim.

Hesaplama methodu: Önceki gece pazarları yeni güncellemeden 1 hafta önce oyundan kaldırılır ve 13 gün oyunda kalır. Bugünün tarihine göre yeni güncelleme 24 Ağustos'da gelecek. 1 hafta öncesi 17 Ağustos eder. 13 gün daha geriye gidiyoruz ve tarih 4 Ağustos oluyor. Bizim sunucuya göre gecikmesi falan derken 4-5-6 Ağustos gibi bir tarihte gece pazarı gelebilir.
hiç umudum yok güzel bir şey gelmez bana gelirse sebeattin cabbar abinin kılı deseni gelir

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alimmi sana canım

hiç umudum yok güzel bir şey gelmez bana gelirse sebeattin cabbar abinin kılı deseni gelir
Olur 😋

Maeve Wiley

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alimmi sana canım

Ben ya asil karambit yada delipop operatör bekliyorum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
4500 vp ile bekliyorum

Fatih ghost / asil classic / iyon operator bu üçlü gelse of

Maeve Wiley

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4500 vp ile bekliyorum

Fatih ghost / asil classic / iyon operator bu üçlü gelse of
Bende 88vp var gelen skinlere göre en az 2500vp yatırmayı düşünüyorum. Güzel bir şey gelmezse hiç yatırmam.
Fatih ghost arkadaşımda var. Kaplama sorunlu, sekmiyor mübarek baya güzel. Ben Afet ghost'u daha çok seviyorum ama gece pazarına gelirse son çare olarak alırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,481
Üyeler
140,650
Son üye
Cain.exe
Top Bottom