Neler Yeni

Valorant haksız ban kalkar mı? Diğer hesaplara zarar verir mi?

En İyi Cevap
3
Dostlar selam, bu aralar sıkıldığım ve eğlenmek için kendi hesabım yerine kardeşimin hesaptan giriyordum rankı golddu. Bugün kardeşim hesaba girmiş ve hesap 3. parti uygulamadan ban yemiş, sıkıntı şurda bırakın valorantı hayatım boyuna hiç bir oyunda hile yapmadım dolayısıyla saçma sapan 3. parti bir yazılımda yoktu ki bilgisayarımıda forumu takip edenler bilir yeni aldım. Sorum şu 3. parti ye çok katı bakıyorlar dolayısıyla kalkma şansı var mı? ve bilgisayardaki diğer hesaplara zarar verir mi? Çünkü son 3 günde 15-20 tane hesaba girmişimdir ve hiç birinden ban yemedim gitti kardeşimin hesaba denk geldi :D

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
desteğe yazıp beklemek tek çözüm, hesaplarını çalıp hile açıp ban yedirenlerin bile hesapları açılıyor

En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
desteğe yazıp beklemek tek çözüm, hesaplarını çalıp hile açıp ban yedirenlerin bile hesapları açılıyor
Hocam hesap geçmişine bakamıyorum ama hesap çalınmadı, lol hesabından hala oyun oynayabiliyoruz. Ticket attım bekliyorum, karşıma gelen bir rioterın fazla içinden geçtim heralde :D.

Strangersupuk

80+ Bronze
ben de 2015'de kendi bilgisayarımda haksız yere 3.parti yazılımdan ban yedim kesinlikle açmıyorlar açmayı bırak adam yerine bile koymuyorlar oto mesaj atıp yolluyorlar yapabileceğin hiçbir şey yok. eğer gerçekten yüklü bir miktar para yatırdıysan destek ekibi flatofis'de bildiğim kadarıyla orada birisine izah etmeyi deneyebilirsin.

En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de 2015'de kendi bilgisayarımda haksız yere 3.parti yazılımdan ban yedim kesinlikle açmıyorlar açmayı bırak adam yerine bile koymuyorlar oto mesaj atıp yolluyorlar yapabileceğin hiçbir şey yok. eğer gerçekten yüklü bir miktar para yatırdıysan destek ekibi flatofis'de bildiğim kadarıyla orada birisine izah etmeyi deneyebilirsin.
Yok hocam bomboş hesaptı, o yüzden pek umurumda değil ancak kardeşimin 10 yıldan fazladır kullandığı lol hesabına bağlı o biraz can sıkıyor. Kendi hesaplarımdan birini veririm ama en düşüğü dia lig düşmekte zor olur şimdi garip bir durumdayım :D.

Top Bottom