Neler Yeni

Valorant Haksız Kalıcı Ban

boss0506

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Umut Bulut
En son 2 hafta önce Valorant oynadım ve sadece ölüm maçı girmiştim. 2 gün önce tekrar girmeye çalıştım oyuna fakat 3. parti yazılım kullanmaktan kalıcı uzaklaştırma yediğimi gördüm. Şimdiye kadar asla bir oyunda hile kullanmadım ve buna rağmen ban yedim. Desteğe bilet gönderdim fakat hala ısrarla hile kullandığımı söylüyorlar. Gönderilen e-posta da cihaz banı yediğimi ve bilgisayarımdan farklı bir hesaba erişmeyi herhangi bir yolla başarırsam o hesabında kalıcı ban yiyeceğini söylediler. Ben e-postayı görmemiştim o yüzden kuzenimin hesabına girdim ve birkaç ölüm maçı oynadım. Şimdi iki sorum var:
-Bu cihaz banımı nasıl kaldırırım,
-Kuzenimin hesabı ban yer mi?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
En son 2 hafta önce Valorant oynadım ve sadece ölüm maçı girmiştim. 2 gün önce tekrar girmeye çalıştım oyuna fakat 3. parti yazılım kullanmaktan kalıcı uzaklaştırma yediğimi gördüm. Şimdiye kadar asla bir oyunda hile kullanmadım ve buna rağmen ban yedim. Desteğe bilet gönderdim fakat hala ısrarla hile kullandığımı söylüyorlar. Gönderilen e-posta da cihaz banı yediğimi ve bilgisayarımdan farklı bir hesaba erişmeyi herhangi bir yolla başarırsam o hesabında kalıcı ban yiyeceğini söylediler. Ben e-postayı görmemiştim o yüzden kuzenimin hesabına girdim ve birkaç ölüm maçı oynadım. Şimdi iki sorum var:
3. parti yazılım olarak hile programları haricinde başka bir uygulama da buna neden olmuş olabilir. Destek'e yazdıysanız ve size olumsuz yönde yanıt geldiyse çok zor kaldırmak. Kuzeninizin hesabı da bir süre sonra ban yer büyük ihtimalle çünkü yediğiniz ban cihaz banıymış. Geçmiş olsun şimdiden. En azından kuzeninizin hesabını kurtarmak için bir ticket daha atıp durumu izah edin, kuzeninizin hesabını banlamasınlar.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
genelde cihaz banı sınırsız olmuyor bende ban yedim neden olduğunu anlamadım oyunun açık betaya ilk çıktığı zamandı oyundayken alt tab yaptığımında vanguard çalışmıyordu geri oyuna döndüm birkaç dakika sonra ban yemiştim hesap sınırsız sistem banıda 3 ay yemiştim desteğe yaz geri dönüş yaparlar ama büyük ihtimalle banın açılmaz kuzeninin hesabı ise oda büyük ihtimalle ban yer ama yememe ihtimalide var
Mesaj otomatik birleştirildi:

cihaz banı süresini sor geri dönüş yaparlar sınırsız atmıyorlar diye biliyorum ama

Top Bottom