Neler Yeni

valorant halen çok toxicmi oynanabilir haldemi

grasdiyas

80+ Silver
En son takım arkadaşım bana kör attığından dolayı oyunu silip hesabımı satmıştım CS 2 gireyim dedim adam sola bakarak beni öldürüyor :D bir de sürelki ice haritasi geliyordu Valorant'ta 10 ma girsem 9 ice haritası denk geliyordu. Halen aynımı.

grasdiyas

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seni bilmiyorum ama bu oyunu seviyorum
hakaret olarak algılama ama 12 yaşında ağzında salya akan bi toxicsin yada valorantın toxic kitlesi azalmış "hakaret olarak algılama" sence hangisi

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
mehmet demirel
cs valoranttan daha iyidir1 gun cs oynayip 1 ay valorant oynadim bu arada mekanik vs daha iyi

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan Kaygısuz
CS2 Valorant'tan gelenler için zor bir oyun. Toxic kitle her zaman bu 2 oyunda da olacak.

grasdiyas

80+ Silver
hileler ile yüzleşmeye devam et
çoğu zaman hileler daha kolay öldürülüyor çok kolsuzlar yada beyinleri çok basmıyor ama bazılarınıda magic hack oluyor onlar baya zor

dostveviski

80+ Bronze
bende şu abyss mapi geldiği gün bıraktım 10 maçtan 5i bu iğrenç harita geliyordu. Zaten 2 yıllık koca bir ara vermiştim tekrar başladıktan 1 hafta sonra filan geldi bu harita tekrar bıraktım...

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Toxic insan olmayan oyunmu var valoyu bilmem hiç oynamadım denebilir ama cs de face it ile biraz daha iyi oyun keyfi alabilirsin

grasdiyas

80+ Silver
CS2 Valorant'tan gelenler için zor bir oyun. Toxic kitle her zaman bu 2 oyunda da olacak.
cs 2 kolay geliyor artık death match ta rahat 45 50 alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende şu abyss mapi geldiği gün bıraktım 10 maçtan 5i bu iğrenç harita geliyordu. Zaten 2 yıllık koca bir ara vermiştim tekrar başladıktan 1 hafta sonra filan geldi bu harita tekrar bıraktım...
bana sürekli derbat ice haritası denk geliyordu sadece o harita geliyordu ama
Toxic insan olmayan oyunmu var valoyu bilmem hiç oynamadım denebilir ama cs de face it ile biraz daha iyi oyun keyfi alabilirsin
face it alcak param olsa düşünmeden alırdım valorantın yüzüne bile bakmazdım tek iyi yanı hile olmaması onun dışında çöp

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
cs 2 kolay geliyor artık death match ta rahat 45 50 alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana sürekli derbat ice haritası denk geliyordu sadece o harita geliyordu ama

face it alcak param olsa düşünmeden alırdım valorantın yüzüne bile bakmazdım tek iyi yanı hile olmaması onun dışında çöp
ne parası hocam

Top Bottom