Neler Yeni

valorant halen çok toxicmi oynanabilir haldemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Mesut ilteke
Şahsen valoda oynadım cs de ama toxic kitle valoda aşırı var ama düşük elolarda elo yükseldikçe elodan kastım mmr yükseldikçe oyun daha keyifli oluyo cs2 de aynı durum mevcut mmr düşükse ıq yoksunu tipler atıyo ama mmr yüksekse iyi atıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
En son takım arkadaşım bana kör attığından dolayı oyunu silip hesabımı satmıştım CS 2 gireyim dedim adam sola bakarak beni öldürüyor :D bir de sürelki ice haritasi geliyordu Valorant'ta 10 ma girsem 9 ice haritası denk geliyordu. Halen aynımı.
Bulunduğunuz ranka bağlı, demir bronz gümüşte hala çok toxiclik var rank yükseldikçe azalıyor.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,289
İsim
Emir
Valorsnt degil tr serveri toxic.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Bencede toxic oyun kitlesi yoktur . Asıl toxic olan bizim milletimizdir.
Düşük sistemle oynanabilen ve ücretsiz olan oyunlarda toxiclik çok olur . Nedeni ise internet kafe ortamında oynandığı için.
Yüksek seviye sistem gerektiren oyunlarda toxiclik daha azdır. Benim görüşüm bu .
Soruna gelirsek plat dia liginde oynuyorum 10 15 oyun atsam 1 2 oyunda çok küfür eden oluyor . Zaten mikrofon kullanımı az .
Trollluk yapan ise nadirdir . Çok fazla denk gelmedim .hileye ise hiç denk gelmedim .

grasdiyas

80+ Silver

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko

grasdiyas

80+ Silver
Valorsnt degil tr serveri toxic.
haklısınız
Bencede toxic oyun kitlesi yoktur . Asıl toxic olan bizim milletimizdir.
Düşük sistemle oynanabilen ve ücretsiz olan oyunlarda toxiclik çok olur . Nedeni ise internet kafe ortamında oynandığı için.
Yüksek seviye sistem gerektiren oyunlarda toxiclik daha azdır. Benim görüşüm bu .
Soruna gelirsek plat dia liginde oynuyorum 10 15 oyun atsam 1 2 oyunda çok küfür eden oluyor . Zaten mikrofon kullanımı az .
Trollluk yapan ise nadirdir . Çok fazla denk gelmedim .hileye ise hiç denk gelmedim .
cs faceit deneyeceğim olmazsa valorant ta rank kasarım çok uzun sürmez heralde iyi oynuyorum zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
DARK
oyunun % 85 lik bir kitlesi toxic yada olmaya müsait kişiler ve kaos dolu bir oyun riot ise bu kaosu seviyor çünkü daha uzun süre bu kitle oyunda kalıyor kısaca toxic = riot para kazanmak

grasdiyas

80+ Silver

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
chade
frankfurt tr serverine göre çok daha rahat. rank da önemli bir yandan. biz akşamları 5 kişi toplanıp ortalama dia eloda oynuyoruz. dia ve üstünde çok olmuyor ama özellikle silver, gold elolar küçük çocuk dolu.

ruaF1912

80+ Bronze
Toxic insan olmayan oyun çoktur, Toxic olmayan Türk yoktur. oyun lan alt tarafı, insanlar eğlenmek için giriyor, nedir sizdeki bu tryhard'lık. oyna oyununu çık, yoksa mental bırakmazlar.

grasdiyas

80+ Silver
frankfurt tr serverine göre çok daha rahat. rank da önemli bir yandan. biz akşamları 5 kişi toplanıp ortalama dia eloda oynuyoruz. dia ve üstünde çok olmuyor ama özellikle silver, gold elolar küçük çocuk dolu.
kasması çok zormu uzun sürermi ben aradabi 2 3 el atıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toxic insan olmayan oyun çoktur, Toxic olmayan Türk yoktur.
zevk alıyo veledler toxiclikten bebe gülerken ağzından salya akıyor

Top Bottom