Neler Yeni

valorant hangi ranklar espora girebilir

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
güncel diamondum mmrım yüksek yücelik atıyor hangi ranka ulaşırsam espora girebilirim

xTURANN

80+ Bronze
İmmo bi ihtimal, radi belki. Fakat E-Spor için rank önemli değil. Çeşitli turnuvalara girip kendini göstermen gerekli. Başka türlü şansın hiç yok.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,322
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
espor için iyi bir takım oyuncusu olman lazım. aim iyi olsada boş . game sense olmadıktan sonra .

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Çağrı Arslan
yolun çok başındasın hayal kurma kendini geliştirmeye devam et belki bir gün

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmmo bi ihtimal, radi belki. Fakat E-Spor için rank önemli değil. Çeşitli turnuvalara girip kendini göstermen gerekli. Başka türlü şansın hiç yok.
espor için iyi bir takım oyuncusu olman lazım. aim iyi olsada boş . game sense olmadıktan sonra .
yolun çok başındasın hayal kurma kendini geliştirmeye devam et belki bir gün
gamesenseim iyi aimimde iyi aimlabs de yapıyorum internet kafede turnuvaya katılmak iyi midir bir şey daha soracağım neden her radi esporcu olmuyor sonuçta radiant olucak kadar iyi

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Salih ÇARDAK
Takım kurup premier turnuvasında MVP olduktan sonra üç sezon radi top 3 bitirirsen e sporcu oluyorsun

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Çağrı Arslan
gamesenseim iyi aimimde iyi aimlabs de yapıyorum internet kafede turnuvaya katılmak iyi midir bir şey daha soracağım neden her radi esporcu olmuyor sonuçta radiant olucak kadar iyi
herkesin hayali hedefi değil kimisi sadece oyun oynamayı seviyor.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Salih ÇARDAK
Dia Yüce ile olmaz o iş

xTURANN

80+ Bronze
Kankam yaşın kaç bilmiyorum ama düşüncen saçma.

E-Spor maçlarını izliyorsan, ne kadar kusursuz aimlerin olduğunu görürsün. Keza gamesense de öyle. Oyunu okuman, her türlü baskı altında iyi olabilmen gerekli. Her radi e-sporcu olamaz, ranked ile arena bir değil. Asla değil.

FUT Yetujey ile aynı okulda, yanlış hatırlamıyorsam aynı bölümde okuduk. Az çok nasıl e-sporcu olduğunu biliyorum. FF'a girdi, iyi oynadı, oynadıkça tecrübe kazandı. Şuan FUT'ta yurt dışında oynuyor. Şöyle iyiyim, böyle iyiyim demekle olmuyor E-Spor.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
Takım kurup premier turnuvasında MVP olduktan sonra üç sezon radi top 3 bitirirsen e sporcu oluyorsun
alay ediyorsunuz gibi geldi : D emin misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam yaşın kaç bilmiyorum ama düşüncen saçma.

E-Spor maçlarını izliyorsan, ne kadar kusursuz aimlerin olduğunu görürsün. Keza gamesense de öyle. Oyunu okuman, her türlü baskı altında iyi olabilmen gerekli. Her radi e-sporcu olamaz, ranked ile arena bir değil. Asla değil.

FUT Yetujey ile aynı okulda, yanlış hatırlamıyorsam aynı bölümde okuduk. Az çok nasıl e-sporcu olduğunu biliyorum. FF'a girdi, iyi oynadı, oynadıkça tecrübe kazandı. Şuan FUT'ta yurt dışında oynuyor. Şöyle iyiyim, böyle iyiyim demekle olmuyor E-Spor.
peki internet kafesinde turnuvaya katılırsam ordan biri beni seçer mi izleyen birileri oluyor mu futboldaki gibi

xTURANN

80+ Bronze
alay ediyorsunuz gibi geldi : D emin misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki internet kafesinde turnuvaya katılırsam ordan biri beni seçer mi izleyen birileri oluyor mu futboldaki gibi
Bu iş o kadar basit değil kankam. Futbolda da kolay değil. Birinin seni izlemesi için, kendini fark ettirmen, internette konuşturman gerekiyor.
Yayın aç, hem gelir elde edersin hem de birileri gelirse fark edilmen daha kolay olur.

Biri internet kafeye gelip seni niye izlesin ? Sen kimsin ? VLR.GG Gibi bir yerde kaç maçın, ne kadar kda oranın var ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,625
Üyeler
152,710
Son üye
çiğ kokoreç
Top Bottom