Neler Yeni

Valorant hesabım satılmıyor?

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Eren Cem
Merhabalar öncelikle burada hesap satışı yasak olup olmadığını bilmiyorum. Bu konu bir satış konusu değil, sizin önerilerinizi almak istediğim bir konudur. Benim yaklaşık 3.5k TL yatırılmış bir valorant hesabım var. İtemsatış gibi hesap satış sitelerinde satmak için aylardır uğraşıyorum ama birtürlü satılmıyor. 2k civarına koydum hesabımı acaba fiyattan ötürü mü almak istemiyorlar? Oysaki pazarlık vardır yazmıştım. Hesaba alıcı çıkmadığı için 30-40 TL bakiye ekleyip vitrin ilanı gibi ücretli şeyler eklettim ilanıma 2 kişi yazdı onlarda ciddi alıcı değil sanırım görüldü attılar. Hesabımı nasıl satabilirim paraya ihtiyacım var nerede hata yaptığımı bilmiyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.
benim arkadaşında belli bir süre ilanda kaldı hatta hesabı pahalıya bile koymustu hesap bir anda satıldı hic kimse bir sey yazmadan biri almis

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
Son düzenleme:

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
2199'a kimsenin alacağını düşünmüyorum

PityYou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Sefa Mazman
Gamermarkt adlı siteye de koy eğer koymadıysan.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796

PityYou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Sefa Mazman
öneren kişi yabancı demişti ondan aklımda öyle kaldı ordanda bir deniyeyim teşekkürler birde itemsatış gibi yerlerden bir farkı var mı
Bir farkı yok orası daha güvenilir hesabına giriş yapıyorsun skinlerin vp miktarın falan herşeyin gözüküyor ilanında uğraşmıyorsun hiçbir şeyle

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Eren Cem
fiyat güzel zamlardan sonra satılma ihtimali var

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
fiyat güzel zamlardan sonra satılma ihtimali var
Bencede güzel fiyat az bile olduğunu düşünüyorum zamdan dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir farkı yok orası daha güvenilir hesabına giriş yapıyorsun skinlerin vp miktarın falan herşeyin gözüküyor ilanında uğraşmıyorsun hiçbir şeyle
tamamdır teşekkürler

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Merhabalar öncelikle burada hesap satışı yasak olup olmadığını bilmiyorum. Bu konu bir satış konusu değil, sizin önerilerinizi almak istediğim bir konudur. Benim yaklaşık 3.5k TL yatırılmış bir valorant hesabım var. İtemsatış gibi hesap satış sitelerinde satmak için aylardır uğraşıyorum ama birtürlü satılmıyor. 2k civarına koydum hesabımı acaba fiyattan ötürü mü almak istemiyorlar? Oysaki pazarlık vardır yazmıştım. Hesaba alıcı çıkmadığı için 30-40 TL bakiye ekleyip vitrin ilanı gibi ücretli şeyler eklettim ilanıma 2 kişi yazdı onlarda ciddi alıcı değil sanırım görüldü attılar. Hesabımı nasıl satabilirim paraya ihtiyacım var nerede hata yaptığımı bilmiyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.
hocam gamermark dene alıyorlar kendım ordan satıyorum 500 tl yatırdıgmı 700 sattım dün

Top Bottom