Neler Yeni

Valorant hesap kurtarma

Microsoft

80+ Bronze
Şimdi benim 6K TL yüklenmiş bir valorant hesabım vardı. 8 9 yükseltmeli bıç 12 Vandal 8 phantom falan vardı baya bir şey vardı. Bu hesap 2 mart tarihinde çalındı. Hesabın ilk maili hala bende. Ama ilk skini falan hatırlamıyom. Çok fazla vp yüklenmiş olduğu için riot yardımcı olurmu sizce ? Nasıl bir destek talebi oluşturmalıyım ?

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Şimdi benim 6K TL yüklenmiş bir valorant hesabım vardı. 8 9 yükseltmeli bıç 12 Vandal 8 phantom falan vardı baya bir şey vardı. Bu hesap 2 mart tarihinde çalındı. Hesabın ilk maili hala bende. Ama ilk skini falan hatırlamıyom. Çok fazla vp yüklenmiş olduğu için riot yardımcı olurmu sizce ? Nasıl bir destek talebi oluşturmalıyım ?
Olmaz ilk skin yada ilk vp faturası var ise olur

Microsoft

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams

Microsoft

80+ Bronze

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams

Microsoft

80+ Bronze
Son düzenleme:

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
her şey giriş şeyleri var bi tek onlar yok neden acaba ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam varmıdır başka çaresi? satın alım onay faturaları mevcut değil.
O zaman soğuk su için karttan aldıysan makbuzu göster

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Tuğra
her şey giriş şeyleri var bi tek onlar yok neden acaba ya

hocam varmıdır başka çaresi? satın alım onay faturaları mevcut değil.
karttan aldıgın dekontu al bide o kodları göster yani aklıma bu geldi

Microsoft

80+ Bronze

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
ilk mail sendeyse alıyorsun benımkıde calındı ılk maılı yazınca dırekt hesaba bağlıyorlar alırsın her türlü

Microsoft

80+ Bronze
ilk mail sendeyse alıyorsun benımkıde calındı ılk maılı yazınca dırekt hesaba bağlıyorlar alırsın her türlü
tickete attım ilk skini bilmiyorum diyerek göndere bastıktan yarım saniyo sonra şakasız yarım saniye parola sifirlama isteği geldi ilk maile hesabin kendi adıyla. Anlamadm kolay oldu.
Screenshot_2023-07-15-17-41-08-97_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,159
İsim
Necati
Olmaz ilk skin yada ilk vp faturası var ise olur
yanlış bilgi vermeyin madem bilginiz yok , ilk mail sizdeyse ve faturalar harcanan vp kodları alışveriş yapılan kartın son 4 hanesi ilk açılan ajan vs bunları bilirsenizde geri alabiliyorsunuz yani şöyle söyleyeyim bunları bilemezseniz doğum tarihi ilk alınan skin vs onları bilmeniz lazım yani biryerden açık veriyorsanız diğer taraftan kapatmanız lazım gibi. Ayrıca bilet atmadan önce şu siteden geri almayı deneyin bu site yeni geldi ve neredeyse hiç kimse bilmiyor :

alta inip bu tuşa basın :
1689447481070.png

tickete attım ilk skini bilmiyorum diyerek göndere bastıktan yarım saniyo sonra şakasız yarım saniye parola sifirlama isteği geldi ilk maile hesabin kendi adıyla. Anlamadm kolay oldu.
Alıntıyı görüntüle
artık bilgileri doğru bilirseniz otomatik olarak sıfırlama geliyor mailinize hocam bu attığım oto kurtarma botu sayesinde , hayırlı olsun bidahakine dikkat edin pcnize crack veya bilinmeyen uygumaları indirmeyin bir çoğu trojandır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,891
Üyeler
155,647
Son üye
caviarblue202
Top Bottom