Neler Yeni

Valorant hwıd ban yedikten sonra girdiğim hesap banlı kalırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray karaman
Bütçe
10
Valorant geçen ay yine saçma sapan fps arttırmak için kullandığım 3.part yazılımdan dolayı beni banladı ve hwıd ban attı ben bunu bilmeden başka bir hesaba girdim ve o hesapta banlandı yani kısaca hwıd banım varken girdiğim başka bir hesap banlandı ve bu hesap banı açılırmı ticket atsama açarlarmı ?

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ali
Çözümü yok galiba anakart değiştirmekten başka 2.el pc almıştım @t ban yemiş haberim yok 2 hesabımla girdim ikisi de kalıcı ban yedi sistemi geri sattım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözümü yok galiba anakart değiştirmekten başka 2.el pc almıştım @t ban yemiş haberim yok 2 hesabımla girdim ikisi de kalıcı ban yedi sistemi geri sattım
knk ben ondan bahsetmiyorum eğer hwıd banın varken farklı bir hesaba girersen o hesapta banlanıyo bende hiç o hwıd ban varken banlanan hesabı nasıl kurtarabiliriz onu sordum.

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ali
knk ben ondan bahsetmiyorum eğer hwıd banın varken farklı bir hesaba girersen o hesapta banlanıyo bende hiç o hwıd ban varken banlanan hesabı nasıl kurtarabiliriz onu sordum.
Aynı şey değil mi dostum hwid ban anakart banı olmuyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı şey değil mi dostum hwid ban anakart banı olmuyor mu
doğru biliyosun ama ben hwıd banımın kalkmasıyla ilgili konuşmadım hwıd banım varken yanlışıkla başka bir hesaba girdim ve girdiğim başka hesapta ban yedi işte ben o ban yiyen 'başka' hesabın banını kaldırmak istiyorum

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ali
doğru biliyosun ama ben hwıd banımın kalkmasıyla ilgili konuşmadım hwıd banım varken yanlışıkla başka bir hesaba girdim ve girdiğim başka hesapta ban yedi işte ben o ban yiyen 'başka' hesabın banını kaldırmak istiyorum
Dostum anlamıyor musun anakart banın var o sistem de hangi hesabı açarsan aç ban yersin adı üstü hwid ban yeni hesap aç 1 el oyna ertesi gün hesap kapanır

Top Bottom