Neler Yeni

Yardım VALORANT İÇİN EN İYİ AYARLAR HANGİ ÇÖZÜNÜRLÜK DAHA İYİ ?

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Valorantta daha iyi oynamak için yapmamız gereken ayarlar varmıdır
bide bir şey daha sormak istiyorum videolarda felan izliyorumda adamların renk kalitesi çok iyi çok hoş hangi ayarı yaptıysm bulamadım onu çok güzel duruyor renk ayarları onu montajlamı öyle yapıyorlar nasıl oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim birde en iyi çözünürlük hangisidir

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Enes
bide bir şey daha sormak istiyorum videolarda felan izliyorumda adamların renk kalitesi çok iyi çok hoş hangi ayarı yaptıysm bulamadım onu çok güzel duruyor renk ayarları onu montajlamı öyle yapıyorlar nasıl oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim birde en iyi çözünürlük hangisidir
Nvidia ayarlarıyla yapılıyor renk ayarları nvidia valorant saturation settings yaz youtubeye çıkar diye düşünüyorum çözünürlük olarakta sana kalmış bir tercih cs gibi kafalar büyümedigi için bir avantajı yok ama cs den geçiyosan 1920x1080 e alışman zor olacaktır ben 1280x980 gibi bir şey kullanıyordum galba

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
En iyi çözünürlük monitörünüzün çözünürlüğüdür. bir de o videolarda güzel gözükmesinin sebebi genelde digital vibrance ayarlarından kaynaklı oluyor araştırın biraz bulursunuz youtube da falan baya videosu var

ilk önce yapman gereken en önemli şey sana uygun hassasiyet bulmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde saf girdi süresini açın diyorlar

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1678562955618.png

1678562979198.png

Ayarlarim bu sekil benim. Monitor parlakligi 85 kontrast 100

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
çözünürlük çok fark etmiyor en net olanını kullan derim csdeki gibi 4:3 yapınca ekran uzamıyor

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Ayarlarim bu sekil benim. Monitor parlakligi 85 kontrast 100
eyv hocam

Nvidia ayarlarıyla yapılıyor renk ayarları nvidia valorant saturation settings yaz youtubeye çıkar diye düşünüyorum çözünürlük olarakta sana kalmış bir tercih cs gibi kafalar büyümedigi için bir avantajı yok ama cs den geçiyosan 1920x1080 e alışman zor olacaktır ben 1280x980 gibi bir şey kullanıyordum galba
reis ekran kartım amd ama o renk ayarları ç.ok iyi bişy direk adam vurdurttuyor ayrıyten ve skinlerde çok hoş duruyor

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Enes
eyv hocam

reis ekran kartım amd ama o renk ayarları ç.ok iyi bişy direk adam vurdurttuyor ayrıyten ve skinlerde çok hoş duruyor
Amd içinde vardır illakin biraz araştırın bulursunuz

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
En düşük ayarlarda oynamanı tavsiye ederim amd kullanıyorum ve özel renk ayarında doygunluğu fulledim her şeyi çok canlı görüyorum amd nin ayarlarından netliği de yükseltmeni tavsiye ederim oyun içinde bloom ve netliği açmayı unutma 2 side önemli ayarlar bloom tuzakları falan daha parlak gösteriyor çözünürlük sana kalmış istediğin gibi

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
unutmuşum valorant oyun ayarlarında beta saf girdi süresi var onuda açmalısın

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
1 saniyeni alcam valorantı açıcam tam nerde olduğunu hatırlamıyorum

Ayarlarda Genel de Fare kısmında [Beta] Saf girdi süresi yazıyor onu açık yap bu ayar biraz oynayışını değiştirir alışırsın açmanı kesinlikle tavsiye ederim valorant fare hızını döndürmesini falan windows üzerinden işliyor bunu kapatmış oluyorsun daha hızlı olucak çok farkedemessin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,767
Üyeler
156,977
Son üye
mrcbrv
Top Bottom