Neler Yeni

Yardım VALORANT İÇİN EN İYİ AYARLAR HANGİ ÇÖZÜNÜRLÜK DAHA İYİ ?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Valorantta daha iyi oynamak için yapmamız gereken ayarlar varmıdır
bide bir şey daha sormak istiyorum videolarda felan izliyorumda adamların renk kalitesi çok iyi çok hoş hangi ayarı yaptıysm bulamadım onu çok güzel duruyor renk ayarları onu montajlamı öyle yapıyorlar nasıl oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim birde en iyi çözünürlük hangisidir
Renk ayarları için nvidia ayarlarından doygunluğu fullemen lazım detaylı rehber burada.
Ancak şöyle bir şey var,youtubede izlediğin videolardaki renk kalitesi ve akıcılık yaptıkları montajdan kaynaklı,onlarda öyle oynamıyor yani.Montajda render kalitesi falan bir sürü şeyi var onları yapıyorlardı.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
e
Renk ayarları için nvidia ayarlarından doygunluğu fullemen lazım detaylı rehber burada.
Ancak şöyle bir şey var,youtubede izlediğin videolardaki renk kalitesi ve akıcılık yaptıkları montajdan kaynaklı,onlarda öyle oynamıyor yani.Montajda render kalitesi falan bir sürü şeyi var onları yapıyorlardı.
eyv
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 saniyeni alcam valorantı açıcam tam nerde olduğunu hatırlamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayarlarda Genel de Fare kısmında [Beta] Saf girdi süresi yazıyor onu açık yap bu ayar biraz oynayışını değiştirir alışırsın açmanı kesinlikle tavsiye ederim valorant fare hızını döndürmesini falan windows üzerinden işliyor bunu kapatmış oluyorsun daha hızlı olucak çok farkedemessin
eyv sağolasın açtım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
esporcudan gelen bilgilere göre ilk fotodaki en üstteki açık gerisi kapalı olması en iyi
Improve claritynin bir artisini gormedim ben videolarda da bir artisi yok. Input lag yapiyor FPS dusurdugunden diye kapatiyorum.
1678566606653.png

Bloom ise Viper'in ultisinin icinde gormeyi daha kolaylastiriyor, Reynanin ultisini actiginda gormeni daha kolaylastiriyor, Sovanin okunu gormeni daha kolaylastiriyor. Ben bloomu bayagi yararli buldum oynadigim siralarda.

Anisotropic Filtering ise direkt oyunu daha acik yapiyor zaten. onu 1x yapinca oyun blurleniyor.

Normalde Anti-Aliasing ayari 4XMSAA'de en iyisi bu arada. Goruntuyu daha sharp yapiyor ayrica texturelarin flicker yapmasini engelliyor ama FPS'i iyi dusuruyor ve goruntuyu daha sharp yapiyor o yuzden tercih etmiyorum.

Bana gore en iyi ayarlar bu sekilde ama esporculari bilemem. Her esporcunun diyecegi sey farkli sonucta.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Improve claritynin bir artisini gormedim ben videolarda da bir artisi yok. Input lag yapiyor FPS dusurdugunden diye kapatiyorum.
Alıntıyı görüntüle

Bloom ise Viper'in ultisinin icinde gormeyi daha kolaylastiriyor, Reynanin ultisini actiginda gormeni daha kolaylastiriyor, Sovanin okunu gormeni daha kolaylastiriyor. Ben bloomu bayagi yararli buldum oynadigim siralarda.

Anisotropic Filtering ise direkt oyunu daha acik yapiyor zaten. onu 1x yapinca oyun blurleniyor.

Normalde Anti-Aliasing ayari 4XMSAA'de en iyisi bu arada. Goruntuyu daha sharp yapiyor ayrica texturelarin flicker yapmasini engelliyor ama FPS'i iyi dusuruyor ve goruntuyu daha sharp yapiyor o yuzden tercih etmiyorum.

Bana gore en iyi ayarlar bu sekilde ama esporculari bilemem. Her esporcunun diyecegi sey farkli sonucta.
teşekkürler hocam deneyecceğim

Top Bottom