Neler Yeni

Valorant ilk bıçak için uzaylı avcısı mantıklı mı?

MusabMSB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Musab
asil vandal alma sıkılırsın ilerde yağmacı faaln al uzaylı avcısı bıçak muazzam bence al

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
asil vandal alma sıkılırsın ilerde yağmacı faaln al uzaylı avcısı bıçak muazzam bence
olabilir ancak diğer silahlarda vs hiçbir şey yok bp alsam bıçak yerine daha mı mantıklı olur diye düşünüyorum ama bayonet çok iyi kararsızım

Ruzgarr35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rüzgar
İlgilendiği Kategoriler
Topa Neymar kadar hakim, Lewandowski kadar bitirici, Thiago'nun ilk dokunuşuna, De Bruyne'nün saha görüşüne sahip bir futbolcu. Juninho gibi frikik atsın, Ronaldinho gibi çalım, Xavi gibi pas. Sanki eşsiz bir karışımdı bu adam.”
Kanka 1.5 yıldır asil kullanıyorum kesinlikle öneririm hala hiç sıkılmadan kullandığım tek vandal skini yağmacı ilk başlarda hoş ama sonradan sıkıyor uzaylı avcısıda güzel bi tercih ama rgx kelebek öneririm yineden senin kararın
Mesaj otomatik birleştirildi:

vandal ve bıçaktan sonra birde phantom ve op alsan temel silahlar yeterli bence belki tabanca raundu için ghost classic falanda alabilirsin

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
Kanka 1.5 yıldır asil kullanıyorum kesinlikle öneririm hala hiç sıkılmadan kullandığım tek vandal skini yağmacı ilk başlarda hoş ama sonradan sıkıyor uzaylı avcısıda güzel bi tercih ama rgx kelebek öneririm yineden senin kararın

vandal ve bıçaktan sonra birde phantom ve op alsan temel silahlar yeterli bence belki tabanca raundu için ghost classic falanda alabilirsin
hocam asil vandal, uzaylı avcısı bıçak ve oni phantom aldım 1400vp kaldı güzel bi bp gelince onu alıcam

Ruzgarr35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rüzgar
İlgilendiği Kategoriler
Topa Neymar kadar hakim, Lewandowski kadar bitirici, Thiago'nun ilk dokunuşuna, De Bruyne'nün saha görüşüne sahip bir futbolcu. Juninho gibi frikik atsın, Ronaldinho gibi çalım, Xavi gibi pas. Sanki eşsiz bir karışımdı bu adam.”
hocam asil vandal, uzaylı avcısı bıçak ve oni phantom aldım 1400vp kaldı güzel bi bp gelince onu alıcam
Çok güzel tercih yapmışsınız oni phantomu da kullanma şansım olmuştu gerçekten güzel.Uzaylı avcısından uzun bi süre sıkılmassın zaten.İyi günler

baya bir şansınız varmış istediğiniz desenlerin bu kadar çabuk mağazaya gelmesi

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
Çok güzel tercih yapmışsınız oni phantomu da kullanma şansım olmuştu gerçekten güzel.Uzaylı avcısından uzun bi süre sıkılmassın zaten.İyi günler

baya bir şansınız varmış istediğiniz desenlerin bu kadar çabuk mağazaya gelmesi
evet hocam hatta asil vandal ve oni phantom aynı hafta düşmüştü sanırsam

Valorant da 5250 VP ile asil vandal ve uzaylı avcısı bıçak almayı düşünüyorum. Aynı zamanda asil karambit de çok hoş ama uzaylı avcısı almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı veya bıçakdan önce başka silahlara skin almalı mıyım? Tabii ki zevk meselesi ancak fikrinizi almak istedim. (Şuan hiçbir silahımda skin yok)
Dostum asil Karambit çok kötü, ben de görüntüsünden dolayı almak istedim, savaş içinde hype vermiyor, yağmacı karambiti sallıyorsun bir anda silahı eline alıyotsun tık tık ama bu öyle değil, animasyonları çok ağır

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Asil
Dostum asil Karambit çok kötü, ben de görüntüsünden dolayı almak istedim, savaş içinde hype vermiyor, yağmacı karambiti sallıyorsun bir anda silahı eline alıyotsun tık tık ama bu öyle değil, animasyonları çok ağır
hocam asil karambiti yükseltmeden kullanıcaksın eğer alıcaksan. ben onun yerine uzaylı avcısı alsım mutluyum. asil karambit in sesini hiç sevmediğim için almadım hem marketime uzaylı avcısı daha önce düştü aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,502
Üyeler
156,507
Son üye
tsufbasa
Top Bottom