Neler Yeni

Valorant indirme ekranı küçücük oldu yardım edin

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Kanka bu kadar adam boşuna mı aynı şeyi söylüyor? Daha dün konusu açıldı bu illet, saçma sapan uygulamayla ilgili. Bugün de o konu ana sayfadaydı hatta.

O program yanlış, eski ve güvenilir olmayan kaynaklardan bulduğu driver'ları indirdiği için bilgisayarının performansını ve güvenliğini çok düşürüyor. Bunu indirmekle uğraşacağına iki dakika gireceksin AMD ya da Nvidia sitesine, Driver bölümünden kendi kartını bulup indireceksin. İnen dosyaya da çift tıklayacaksın, o kadar. Driver Booster indirmekten bile daha kolay.

Herkes sana neden veriyor, indirme diyor ama hala dinlemiyorsun, ısrar ediyorsun. Madem dinlemeyeceksin bizi, niye konu açıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
SAMET GÜNDÜZ
Instagram
50
Yav saçma sapan yanlış driver indiriyor
peki nasıl driverlerin hepsini silp takrar yüklicem ve bunu için uygulama varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu kadar adam boşuna mı aynı şeyi söylüyor? Daha dün konusu açıldı bu illet, saçma sapan uygulamayla ilgili. Bugün de o konu ana sayfadaydı hatta.

O program yanlış, eski ve güvenilir olmayan kaynaklardan bulduğu driver'ları indirdiği için bilgisayarının performansını ve güvenliğini çok düşürüyor. Bunu indirmekle uğraşacağına iki dakika gireceksin AMD ya da Nvidia sitesine, Driver bölümünden kendi kartını bulup indireceksin. İnen dosyaya da çift tıklayacaksın, o kadar. Driver Booster indirmekten bile daha kolay.

Herkes sana neden veriyor, indirme diyor ama hala dinlemiyorsun, ısrar ediyorsun. Madem dinlemeyeceksin bizi, niye konu açıyorsun?
tamam özür dilerim driverleri güncellemek için daha güvenilir bir uygulama varmı?

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
peki nasıl driverlerin hepsini silp takrar yüklicem ve bunu için uygulama varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam özür dilerim driverleri güncellemek için daha güvenilir bir uygulama varmı?
DDU indir şu sürücüleri güvenli modda sil, sonra internete gir amd yada nvidia sitesine gir yükle kullan 5-10dk nı almaz.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Uygulama kullanmaman lazım. Dediğim gibi sitelerine git, oradan elle yükle. Ama senin şimdi o uygulamayı kullandığın için DDU indirip, Windows'u güvenli modda başlatıp ekran kartı sürücülerini silmen lazım. Ondan sonra güncel driver'ları indir.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
indirdim nasıl güvenli moda geçicem
Arama kısmına "Sistem Yapılandırması" yazın. Önyükleme sekmesine gelin, "Güvenli Önyükleme"nin tikini açın. "En az" yazan kısımda tutabilirsiniz. Güvenli moda geçince DDU ile driver'ları silmeden önce, aynı şekilde o tiklediğiniz kısmı kaldırıp sonrasında DDU'yu kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
SAMET GÜNDÜZ
Instagram
50
Arama kısmına "Sistem Yapılandırması" yazın. Önyükleme sekmesine gelin, "Güvenli Önyükleme"nin tikini açın. "En az" yazan kısımda tutabilirsiniz. Güvenli moda geçince DDU ile driver'ları silmeden önce, aynı şekilde o tiklediğiniz kısmı kaldırıp sonrasında DDU'yu kullanın.
sadece ekran kartı sürücüsü sildi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok