Neler Yeni

Valorant neden bu kadar kolay ?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D
Rankı yüksek derken ne mesela, ben de çift keleşim cs'de. Sana önerim altın rankında oyna herkes immortal gibi oynuyor. Plat-elmas rankları silver-gold elo'dan daha kolay böyle saçma bir şey olamaz gerçekten.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rankı platinmiş düşük bi seviyemi lolde biraz iyi platin

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Boş ve hoşsa niye konu dışında açmadın?
Counterda aim daha zor valorantta kıyasla.
Kim talip? Dünya genellinde talip var zaten

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Boş ve hoşsa niye konu dışında açmadın?
Counterda aim daha zor valorantta kıyasla.
Kim talip? Dünya genellinde talip var zaten
Sakin ol dostum valorantı sevdiğini biliyorum bana rekabet yetenek gerektirecek bi oyun gibi gelmedi ve pc oyunları konusunda açmamın bi sakıncası yoktur illaki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rankı yüksek derken ne mesela, ben de çift keleşim cs'de. Sana önerim altın rankında oyna herkes immortal gibi oynuyor. Plat-elmas rankları silver-gold elo'dan daha kolay böyle saçma bir şey olamaz gerçekten.
platinmiş kanka yazmıştım alta senden sonra

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Aga silah sadece sana az sekmiyor :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Exe_

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Rank neydi?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Oyuna ilk başladığımda banada aynısı oldu ama (Cs de çift keleşim) düşük eloda öyle oluyordu. Elo yükseldikçe yetenekleri bilmeden oyunu iyi oynamak aşırı zor bana göre.

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Sakin ol dostum valorantı sevdiğini biliyorum bana rekabet yetenek gerektirecek bi oyun gibi gelmedi ve pc oyunları konusunda açmamın bi sakıncası yoktur illaki
Mesaj otomatik birleştirildi:

platinmiş kanka yazmıştım alta senden sonra
Sinirli değilimki?İstediğin konuda aç.Sen kendin dedin diye"boş ama hoş konu. :D"o yüzden dedim.FPS oyunlarından soldum(yalnızken sarmıyor)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,660
Üyeler
152,715
Son üye
sinuy
Top Bottom