Neler Yeni

Valorant neden bu kadar kolay ?

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D
Silahların sekme animasyonu yok sana öyle geliyor 3 mermi tara hemen sağa sola gidiyor ve sen bir Gold eloda oyna kanka

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Oyuna ilk başladığında zaten karşına gelen adamlar kötü oynuyor normal ve zaten cs de çift keleşim diyorsun o seviyede 40 vurman çok normal. Olman gerektiğin seviyede değilsin biraz rank kas o zaman rekabet oluyor ama haklısın cs'ye göre adam vurmak daha kolay.
olması gereken rankın çok altında değil aslında

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
Oyuna ilk başladığında zaten karşına gelen adamlar kötü oynuyor normal ve zaten cs de çift keleşim diyorsun o seviyede 40 vurman çok normal. Olman gerektiğin seviyede değilsin biraz rank kas o zaman rekabet oluyor ama haklısın cs'ye göre adam vurmak daha kolay.

Silahların sekme animasyonu yok sana öyle geliyor 3 mermi tara hemen sağa sola gidiyor ve sen bir Gold eloda oyna kanka
Arkadaşlar yukarıda anlatamamıddımı bilmiyorum ama hesap arkadaşın sonradanda yazdım platmış neyse arkadaşlar arada oluyormuş demekki asla yaklaşmayacağım oyun diye kodlamıştım kafamda belki ilerde bi hesap kurup oynarım.

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Arkadaşlar yukarıda anlatamamıddımı bilmiyorum ama hesap arkadaşın sonradanda yazdım platmış neyse arkadaşlar arada oluyormuş demekki asla yaklaşmayacağım oyun diye kodlamıştım kafamda belki ilerde bi hesap kurup oynarım.
Ha pardon yanlış okumuşum kusura bakma.

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
hehehehehe
"iLk ElDeN 40 vUrDuM çOk KoLaY oYuN MoRuQ"

Aynen ilk oyununda 40 vurup çok kolay diyorsun, oyun kolay değil karşı takım kolay.;)

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
"iLk ElDeN 40 vUrDuM çOk KoLaY oYuN MoRuQ"

Aynen ilk oyununda 40 vurup çok kolay diyorsun, oyun kolay değil karşı takım kolay.;)
Aynen kanka yeni hesap kurup ilk oyunda 40 vurdum bunun hesabını yapıyorum. kOmİkmİŞ

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,508
İsim
Ümit Can
Rankı platinmiş düşük bi seviyemi lolde biraz iyi platin
Asıl olay plattan sonra zaten :D
Ayrıca senin hesabın yeni olduğundan karşına ona göre MMR'ı olan bir oyuncu gelecektir yani basit olması aslında normal. Biraz oynadıkça MMR'ın daha da arttıkça karşına gelen rakipler zorlaşacaktır

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
Platin kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam cs go dan aim olarak kolay ultilerle kişiden kişiye göre eğlenceli bi oyun anladığım kadarıyla.
oyunda plat vurmak kolun varsa çok kolay nasıl peeklenmesi gerektiğini bilmeyen birkaç bot

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D
Demirler o.O2

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
İnan ben de cs den geldiğimde aim asist olduğuna neredeyse emindim. Ki senin kadar rütbeli de değildim cs de.
•Cs de her silahın farklı farklı sprayleri var, valoda c+p ödev gibi hepsi birbirine benzer. Hepsi birlikte de ak sprayine benzer tabii.
•Oyun sunucusu 128tick ve ist konumlu olduğu için cs den gelen oyuncu, özellikle de tr oyuncusu bi rahatlıyor oyunda.
•Oyunda hareket halinde isabet oranı çok yüksekti, güncelleme geldi ama hala yüksek. Cs de ağaç gibi durması gereken oyuncu valoda koşmaya başlayınca aksiyon da başlıyor .d
•Valonun güncel rank sistemi cs den kat kat iyi, hileler daha az
•Silah elinde usul davrandığı için spray çok benzer olsa da valoda spray yapmak daha kolay hissettiriyor.
•Derecesiz girdiysen orda millet pek kasmıyor, karşına da biraz daha basit rakipler geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,640
Üyeler
158,158
Son üye
Slydf
Top Bottom