Neler Yeni

Valorant neden bu kadar kolay ?

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Valorant kolay değil karşı takım kolaymış. Cidden oyuna yeni hesap açıp başlasan rank atlayamazsın (İstanbul sunucusunda). Bronz 3'ten Demir 3'e düştüm bıktım artık. Bir insanın her oynadığı oyuna toxic takım denk gelmez ya. Hele birde arkadaşın olmazsa iyice zorlaşıyor oyun.
Yeni rank sistemi de bence çok kötü. Kazandığımda 15-20 küsür puan alıyorum ama kaybettiğimde 30 küsür puan kaybediyorum. Çok mantıksız bir sistem.

Son düzenleme:

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
Mertcan Uysal
Demir 1 says: ane ben e-sporcu olcam

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D
Silahlar sekiyor, ayriyaten karşıdaki rakipten rakibe değişir hesap yeniyse 40 vurmanız normal. Oyun csye göre basit gibi gözüküyor fakat valorantta da zorluyor bazen spreyler

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
Valorant da spray mantığı yok kafaya tık tık yaptığında adam ölüyor silah sekmiyor bile...

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aferin.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Efecan

Demir 1 says: ane ben e-sporcu olcam
Hocam kafanızmı güzel sizin gerçekten sadece ilk yazdığımı okuyup sonra neler olduğuna bakmadan yazı yazmak bu kadar kolaymı evet kolay ama kendinizi komik durumuna düşürmeyin arkadaşlar lütfen Demir 1 de olsam hadi adam vurup bununla neden övüneyim baba biraz mantığınızı kullanın (Arkadaşımın hesabı plat ve aktif olarak oynuyor)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asıl olay plattan sonra zaten :D
Ayrıca senin hesabın yeni olduğundan karşına ona göre MMR'ı olan bir oyuncu gelecektir yani basit olması aslında normal. Biraz oynadıkça MMR'ın daha da arttıkça karşına gelen rakipler zorlaşacaktır
Agam biraz güzel okuyun şu yazıları ya hesabım yeni değil (hesap benim değil) bu konu bence gereksiz uzuyor kapanabilirse 10 numara olur herkese tek tek yazmaktan sıkıldım keşke açmasaydım plat eloda 40 adam vurmanın ilk oynayışıma göre anormal olduğunu düşündüm ve cs den kat kat aşağı bi oyun olup kolay olduğunu sandım keşke fikirlerimi kendime saklasaydım.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Efecan

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çünkü noob (!) Oyunu :D

Avolay

80+ Gold
Arkadaşlar zamanında cs go da çift keleş olup (saçma sapan hilelerin olduğu ve ücretsiz olan zaman değil gerçekten eski hard zamanlar) oyunu bırakmıştım hikaye oyunlarına merak saldım yani az çok bu tarz fps oyunlarına alışkanlığım var. Her neyse bugün internet cafeler açılınca bi uğrayalım dedik arkadaşlarla önceden hesap ödemesine (halk dilinde ödet gel gibi) cs1.5 oynardık yine yapalım dedik benim bi arkadaş biraz valorant oynuyayım özledim dedi bende gerçekten hiç oynamamıştım valorant .unlostun yayınlarından izliyordum arada bu bizim arkadaşın rankıda yüksek kalk bi oynuyum yarım saat dedim 40 vurdum bana acayip kolay geldi silahlar sekmiyor gibi neredeyse siz bu oyuna neden bu kadar talip oldunuz anlamış değilim açıkcası boş ama hoş konu. :D
Boş ve gereksiz konu c :d

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Top Bottom