Neler Yeni

Valorant Skin Hilesi Yükledim FPS Düştü

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
mining bilgisayarın hayırlı olsun

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M
sazan avlıyor arkadaş özelden yazmanızı bekliyor skin hilesini nasıl yaptın diye

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Furkan SARIGÖL
hem hile yapıyor hemde gelmiş sorun var nasıl hallederim diyor yüzsüzlük resmen
Hırsızın evden mücevher çaldım polisten nasıl kaçarım demesiyle benzer :)

Adamın bir tek annesine sövmediğiniz kalmış, bu kadar saçmalamayın adam aim hack yapmamış wall hack kullanmamış. Skin için program kullanmış yardım istemiş kullandığınız kelimeler ayıp.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Furkan SARIGÖL
hilenin sahibi: Etherium kazarken akıyor maşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın bir tek annesine sövmediğiniz kalmış, bu kadar saçmalamayın adam aim hack yapmamış wall hack kullanmamış. Skin için program kullanmış yardım istemiş kullandığınız kelimeler ayıp.
millet ***** o zaman para yatırıyor düşün oyunun sahibisin ve adam skin hilesi kullanıyor ne düşünürsün

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
arkadaşlar selam,normalde 500 fps alırken,dün bi skin hilesi yükledim,tüm skinler açıldı.sonra birden fps 200-300 lere düştü.pc sıfırlasam mı? kaldıramadım programı gitti
Anakartına mining virüsü bulaştırabiliyo bazı viruşler öyle bir şey olduysa ve sistemin dediğin kadar iyiyse özürdilerim simdiden tten yemişsindir formatla falan gecmez o anakartta elinde kalır

hilenin sahibi: Etherium kazarken akıyor maşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

millet ***** o zaman para yatırıyor düşün oyunun sahibisin ve adam skin hilesi kullanıyor ne düşünürsün
Hocam oynanış olarak beni etkilemediği sürece skin hilesiymiş falan beni bağlamaz. Sonuç olarak skin hilesi dediği olay, LoL'deki LoL Skin programının aynısı sadece skini kendisi görüyor.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Skin oynamaya katkı sağlıyor bazı silahlar sesi ve görünüşü ile daha hafif duruyor sanki seri atış yapıp vurabileceksin gibi hissettiriyor mesela yağmacı vandal ağır duruyor one tap silahı gibi
kanıtıda var dediğinin.

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
C
sizin indirdiğiniz texture packtir orjinal olmadığı için grafiği zorlar üstüne yama atıyorsunuz ayrıca sadece sizde gözükür diğer kişilerde gözükmez dolayısıyla fps ciddi anlamda düşer bence bi format iyi gelirdi şimdi o PC ye

sbaran21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Sefer Baran Demir
Anakartına mining virüsü bulaştırabiliyo bazı viruşler öyle bir şey olduysa ve sistemin dediğin kadar iyiyse özürdilerim simdiden tten yemişsindir formatla falan gecmez o anakartta elinde kalır
Nasıl anlayabilirim sistemde bir sorun olduğunu şu an?

Top Bottom