Neler Yeni

Valorant System Error lütfen yardım edin lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Onur
3 haftadır bu lanet sorunla uğraşıyorum çözemedim bir türlü lütfen yardım edin
images.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi çözüm yollarını denedin bizimle paylaşır mısın? deneyip işe yaramayanları eleyelim başka çözüm yöntemleri önerelim.
Saved dosyalarını sildim girdin vanguardı sildim girdim valorantı komple sildim girdim razer synapseyi sildim girdim virüs programlarını kapatıp girdim sonra önyükleme kısmından microsoft hizmetleri ve vgc hariç her şeyi devre dışı bırakıp girdim ama hiçbirinde olmadı

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Saved dosyalarını sildim girdin vanguardı sildim girdim valorantı komple sildim girdim razer synapseyi sildim girdim virüs programlarını kapatıp girdim sonra önyükleme kısmından microsoft hizmetleri ve vgc hariç her şeyi devre dışı bırakıp girdim ama hiçbirinde olmadı
format atma imkanın varsa en temiz yolu o gibi duruyor. ekran kartının modeli nedir?

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Rx 6600 ya lütfen formattan başka bişi söyleyin oyunları indirene kadar canım çıktı
o sorunu genelde amd ekran kartı olanlar yaşıyor bir sonraki update' e kadar bekleyin isterseniz. onun dışında bilmiyorum yeni bir windows oturumu açıp onda kullanmayı deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o sorunu genelde amd ekran kartı olanlar yaşıyor bir sonraki update' e kadar bekleyin isterseniz. onun dışında bilmiyorum yeni bir windows oturumu açıp onda kullanmayı deneyin.
Ekran kartını ddu ile silip tekrar kurdum en son olanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi yine ddu ile silip bi sürüm eskisini kursam olur mu

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi yine ddu ile silip bi sürüm eskisini kursam olur mu
denemekten başka bir çaremiz yok gibi duruyor. o'da olmazsa yeni valorant güncellemesini bekleyin. beklemek istemiyorsanız yeni windows oturumu açın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,159
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom