Neler Yeni

Valorant yeni pass alınır mı

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence valorant oynanmaz bile tabi eğer severek oynuyorsan evet alınır.
Ya aga yeni yükledim tabii ki de alışmam gerek yahu adam pat pat vuruyor o sinir bozucu tabi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır , sopa ve vandala bayıldım.
Sopayi bende sevdim daha çok phantom oynuyorum ben o yüzden phantom daha çok sevdim ben ama sopa gercekten güzel

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf Beyatlı
Ya aga yeni yükledim tabii ki de alışmam gerek yahu adam pat pat vuruyor o sinir bozucu tabi :)

Sopayi bende sevdim daha çok phantom oynuyorum ben o yüzden phantom daha çok sevdim ben ama sopa gercekten güzel
yani istersen ala ama ben eğer YENİ başladıysan tavsiye etmem. belki seni sarmaz sonra paran boşa gider. satsanda aldığın değere satılmıyor hesap. ben şahsen 2 yıla yakın oynadım artık sarmıyor. içinde 1 battlepass / alaz yelpaze / yağmacı op / champions 2023 vandalı var ve artık sarmadığı için param boşa gitmiş gibi hissediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mahmut
yani istersen ala ama ben eğer YENİ başladıysan tavsiye etmem. belki seni sarmaz sonra paran boşa gider. satsanda aldığın değere satılmıyor hesap. ben şahsen 2 yıla yakın oynadım artık sarmıyor. içinde 1 battlepass / alaz yelpaze / yağmacı op / champions 2023 vandalı var ve artık sarmadığı için param boşa gitmiş gibi hissediyorum.
Yani hemen acmayacagim zaten hocam

Sonuçta 2ay sürüyor değil mi

Baktım sariyor ve güzel ilerleme kaydettim passte açarım yoksa acmam zaten

Vay be baya iyi hesapmis bende olsa oynardım hepsi çok sevdiğim desenler yahu

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf Beyatlı

Baktım sariyor ve güzel ilerleme kaydettim passte açarım yoksa acmam zaten

Vay be baya iyi hesapmis bende olsa oynardım hepsi çok sevdiğim desenler yahu
KArdeşim battlepass açacaksan tamamen bitir öyle aç, yoksa bende var ama bıçağı alamadım ben sabretmedim direk açtım param olunca. Eğer şimdi açarsan ve bıçağa kadar gelemezsen boşia gider para. Ama bıuçağa geldikten sonra açarsan daha iyi olur senin için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mahmut
KArdeşim battlepass açacaksan tamamen bitir öyle aç, yoksa bende var ama bıçağı alamadım ben sabretmedim direk açtım param olunca. Eğer şimdi açarsan ve bıçağa kadar gelemezsen boşia gider para. Ama bıuçağa geldikten sonra açarsan daha iyi olur senin için.
Öyle yapacagim zaten hocam 2 ayda rahat gelinir diye düşünüyorum bıçağa

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
vladimiz putin
zamanında para yatırmış olmasam zerre yüzüne bakmayacağım bir oyun. arada dereceli girip trollüyorum(maçı satmıyorum ama)

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf Beyatlı
Öyle yapacagim zaten hocam 2 ayda rahat gelinir diye düşünüyorum bıçağa
Günde ne kadar oynamana bağlı, bazı hayatsızlar ilk haftada geliyor. onlar gibi olma. ayrıca bi kostüm satın aldığında ( battlepass HARİÇ ) 1 yada 2 ay içinde iade edebiliyosun onu unutma ama bu SADECE TEK SEFERLİk 1 kez iade ettin bir daha hiçbir kostümü iade edemezsin alırken iyi düşün. mesala bende yoru kelebek vardı iade ettim yağmacı karambit alcaktım ama ucuz diye alaz yelpaze aldım fakat karambit güzeldi eşşeklik ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Okan
Ztn online oyun böyle oluyor valorant para yatırmak için yayıncı olman gerek bence yada youtuber felan çünkü diğer Türlü gereksiz ama keyfin içinde yatirabilirsin bundan pişman olcak bişey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,465
Üyeler
153,565
Son üye
rtx3050kullanıcısı
Top Bottom