Neler Yeni

Valorant'a 1325TL Yatırdım ama Değdi mi? (Valorantta neler almalıydık)

NespaY

80+ Silver
Belirlediğim paketler şöyle(Her silah'da skin olucak şekilde):
Alıntıyı görüntüle

Detay:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Sonucunda hangi kozmetiklere sahip olurduk:

Classic: -asil classic veya yerçekimsel uranyum nöroateşleyici classic -minnak tabanca -son yolculuk -elektro classic -şakıyançelik classic -kingdom classic
Shorty: -Altın Afet Shorty -Zehirdiş Shorty -Dahi Çocuk Shorty
Frenzy: -Delipop Frenzy -Asil 2.0 Frenzy -Işık Dalgası Frenzy -Ateş Püsküren Frenzy -Keskin Kanat Frenzy -Ragnarok Frenzy
Ghost: -Fatih Ghost -Sualtı Ghost -Sessiz Ghost -Ruh Susturucu Ghost -Kan Davası Ghost -Galaksilerarası Ghost -Vakur Ghost
Sheriff: -Yağmacı Sheriff -Oyun Bitti Sheriff -Gözetici Sheriff -Son Dilek Sheriff -Barışcıl Sheriff -Işık Dalgası Sheriff -Elektro Sheriff

Stringer: -Sualtı Stringer -Elektro Stringer Spectre: -Valorant Go 1.Cilt Spectre -Vakur Spectre
Bucky: -Asil 2.0 Bucky -Işık Dalgası Bucky -Elektro Bucky
Judge: -Delipop Judge -Vakur Judge
Bulldog: -Delipop Bulldog -Sualtı Bulldog
Guardian: -Yağmacı Guardian -Altın Afet Guardian -Sakıyançelik Guardian
Phantom: -Asil 2.0 Phantom -Işık Dalgası Phantom -Vakur Phantom
Vandal: -Yağmacı Vandal -Altın Afet Vandal -Sualtı Vandal
Marshal: -Sakıyançelik Marshal -Altın Afet Marshal
Operatör: -Yağmacı Operatör
Ares: -Anomali Ares

Yakın Dövüş Silahları: -Yağmacı Hançer -Asil 2.0 karambit -Delipop Hançer -Altın Afet Hançer -Şakıyançelik
sadece şuana kadar yatırdığım paranın 200TL daha aşağını daha azını daha altını yatırarak yani 200TL kar ederek işte bukadar skinim oluyodu
üste'de 155VP kalırdı
ömrü hayatım boyunca bütün ihtiyaçlarımı karşılana her silahımda skin olucaktı

ÖZET: Toplam Kozmetikler 62 Adet Oluyordu, Şuan ise Kendi Hesabım'da 100'e Yakın 99+ Skin Var ama Pişmanmıyım Tartışılır ve Kendimle de Tartıştım, Bu anımı sizlerle Paylaşmak istedim. :) ♥ 195TL kar ediyordum böyle yaparak.
Tebrik etmemizi mi bekliyorsun anlamadım

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
Alıntıyı görüntüle

Detay:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Classic: -asil classic veya yerçekimsel uranyum nöroateşleyici classic -minnak tabanca -son yolculuk -elektro classic -şakıyançelik classic -kingdom classic
Frenzy: -Delipop Frenzy -Asil 2.0 Frenzy -Işık Dalgası Frenzy -Ateş Püsküren Frenzy -Keskin Kanat Frenzy -Ragnarok Frenzy
Ghost: -Fatih Ghost -Sualtı Ghost -Sessiz Ghost -Ruh Susturucu Ghost -Kan Davası Ghost -Galaksilerarası Ghost -Vakur Ghost
Sheriff: -Yağmacı Sheriff -Oyun Bitti Sheriff -Gözetici Sheriff -Son Dilek Sheriff -Barışcıl Sheriff -Işık Dalgası Sheriff -Elektro Sheriff

Stringer: -Sualtı Stringer -Elektro Stringer Spectre: -Valorant Go 1.Cilt Spectre -Vakur Spectre

Yakın Dövüş Silahları: -Yağmacı Hançer -Asil 2.0 karambit -Delipop Hançer -Altın Afet Hançer -Şakıyançelik
sadece şuana kadar yatırdığım paranın 200TL daha aşağını daha azını daha altını yatırarak yani 200TL kar ederek işte bukadar skinim oluyodu
üste'de 155VP kalırdı

ÖZET: Toplam Kozmetikler 62 Adet Oluyordu, Şuan ise Kendi Hesabım'da 100'e Yakın 99+ Skin Var ama Pişmanmıyım Tartışılır ve Kendimle de Tartıştım, Bu anımı sizlerle Paylaşmak istedim. :) ♥ 195TL kar ediyordum böyle yaparak.
valla bu saatten sonra sadece 2 skin alırım kullandığım 2 silah dışında hepsinde var zaten battlepassten dolayı

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
Alıntıyı görüntüle

Detay:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

üste'de 155VP kalırdı

CS de skin almak gerçekten her zaman daha mantıklı

Xayphelix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Çakır
CS de skin almak gerçekten her zaman daha mantıklı
cs ölmedi mi daha gerçi tek yatırım için kullanıyorum para 6 ayda kendini ikiye katlıyor xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

cs ölmedi mi daha gerçi tek yatırım için kullanıyorum para 6 ayda kendini ikiye katlıyor xd
300 den 600e katladı şun anda 800tl civarında inşallah seneye 2500 olur

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Oyuna 1000 tl harcama konuları = hava atıyo , zengin

50.000 tl pc aldım konuları : hayırlı olsun

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emre
Oyuna 1000 TL harcama konuları = hava atıyo , zengin

50.000 TL pc aldım konuları : hayırlı olsun
Dostum en azından sistem konularında sistem nasıl uzun vadelımı uyumlu mu? f/p ye alınmış mı diye bakılırda valorantdaki skine bakıp ne yapacaz anlamadım

semi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Semih Ada Sağıroğlu
4400VP aldım sadece 200TL'ye hevesimi aldım.Dg hediyesi olarak bir tane 1250 ve 600vp aldım.Güzel seçimler ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.Fakat oynamadığınız silahlara desen almamanızı öneririm.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Oyunda şunlara skin al yeter

classic
vandal
phantom

Bide bi tane bıçak diğer silahlar genel olarak daha az kullanıldığı için aşırı gerekli gelmiyo

semi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Semih Ada Sağıroğlu
4400VP aldım sadece 200TL'ye hevesimi aldım.Dg hediyesi olarak bir tane 1250 ve 600vp aldım.Güzel seçimler ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.Fakat oynamadığınız silahlara desen almamanızı öneririm.
Köken vandal,Anomali spectre ve son Battle pass almıştım.1300TL biraz fazla geldi bana.Tabi herkesin kendi görüşü ben o paraya ps4 veya steam kütüphanemi genişletirdim.Saygı duyuyorum, hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
933,424
Üyeler
146,479
Son üye
lavLi
Top Bottom